قهرمان لالیگا به دنبال عزت الهی

باشگاه اسپانیایی اتلتیکو مادرید با ارسال دعوت نامه ای به باشگاه ملوان بندر انزلی خواستار به خدمت گرفتن سعید عزت اللهی ستاره جوان ملوان شد

قهرمان لالیگا به دنبال عزت الهی

گیلان خبر: باشگاه اسپانیایی اتلتیکو مادرید با ارسال دعوت نامه ای به باشگاه ملوان بندر انزلی خواستار به خدمت گرفتن سعید عزت اللهی ستاره جوان ملوان شد

به گزارش گیلان خبر قهرمان فصل گذشته لالیگا دعوت نامه ای برای سعید عزت اللهی ارسال کرده که براساس آن، او تا ۳۱ آگوست فرصت دارد تا تصمیمش در مورد انتقال به این باشگاه بگیرد.

در این دعوت نامه نوشته شده: «فرانسیسکو موره نو روانو به عنوان مدیر برنامه ها اجازه دارد که کارهای مربوط به انتقال سعید عزت اللهی را انجام بدهد.»

پیش از این گفته می شد باشگاه روبین کازان به دنبال به خدمت گرفتن این بازیکن است.

 

پدر سعید: کارها انجام شده است

به گزارش گیلان خبر نادر عزت‌اللهی در خصوص درخواست باشگاه اتلتیکو مادرید اسپانیا برای جذب سعید عزت‌اللهی به سایت شفاف گفت: با توجه به اینکه نامه این درخواست موجود و مستند است، می‌توان در این خصوص به صورت واضح صحبت کرد و باید بگویم باشگاه اتلتیکو مادرید از یک سال پیش بازی‌های سعید را زیر نظر داشت.

وی افزود: اسپانیایی‌ها و البته چند باشگاه دیگر اروپایی از رقابت‌های جام جهانی نوجوانان که سال گذشته در امارات برگزار شد بازی‌های سعید را زیر نظر داشتند و بعد از اینکه چند بازی او را دیدند پرس‌وجوهایی نیز درباره وضعیت او انجام دادند. با توجه به اینکه سعید در وضعیت سنی مناسبی قرار دارد و فصل گذشته نیز جوانترین بازیکن لیگ برتر بود، باشگاه اتلتیکومادرید برنامه‌ریزی‌های خود را برای جذب او انجام داد تا از سعید در آینده استفاده کند.

مربی پیشین تیم فوتبال نوجوانان درباره اینکه قرار است انتقال سعید عزت‌اللهی به اتلتیکومادرید صورت بگیرد یا تصمیم دیگری دارند، گفت: از سوی باشگاه اتلتیکومادرید همه‌چیز تمام شده و تنها باید نشستی با آقای محجوب به عنوان مالک باشگاه ملوان انجام شود تا به جمع‌بندی نهایی برسیم. سعید همچنان با باشگاه ملوان قرارداد دارد و باید منافع باشگاه را هم در نظر بگیریم. محجوب هم به فکر پیشرفت بازیکنان جوان است و این فصل هم در تیم‌های پایه سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده است. در این شرایط فکر می‌کنم باشگاه ملوان هم مخالفتی برای جدایی سعید نداشته باشد.

عزت‌اللهی با تأکید بر اینکه کارهای انتقال فرزندش به اتلتیکومادرید باید صورت بگیرد، خاطرنشان کرد: این مسئله تا 48 ساعت آینده پیگیری خواهد شد و قرار است از سوی باشگاه اتلتیکومادرید نماینده‌ای به ایران بیاید تا با باشگاه ملوان مذاکره کند.

وی در پاسخ به این سؤال که درباره مسائل مالی هم صحبتی شده یا نه، گفت: هنوز صحبتی نشده و در نامه‌ای که به باشگاه ملوان رسیده فقط درخواست رسمی بوده است. این مسئله و جوانب دیگر نیز در مذاکره‌ای که بین دو طرف تا 48 ساعت آینده صورت می‌گیرد، در نظر گرفته خواهد شد.

 

کد مطلب: 1673

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر