بازی‌ها در فصل آینده سخت‌تر خواهد بود

پورحیدری: استقلال کار سختی در پیش دارد/ پرسپولیس و تراکتورسازی هم تیم‌های خوبی بسته‌اند

سرپرست تیم فوتبال استقلال تأکید کرد که این تیم در فصل آینده برای قهرمان شدن کار سختی در پیش خواهد داشت.

پورحیدری: استقلال کار سختی در پیش دارد/ پرسپولیس و تراکتورسازی هم تیم‌های خوبی بسته‌اند

گیلان خبر: منصور پورحیدری در مورد شرایط تیم استقلال گفت: فکر می‌کنم منصوریان تیم خوبی را بست و براساس نقاط ضعف و قوت استقلال، بازیکنان خوبی را جذب کرد. البته پیش‌بینی در مورد عملکرد بازیکنان و شرایط تیم زود است و باید بازی‌ها شروع شود. من معتقدم استقلال کار سختی درپیش خواهد داشت، ولی این تیم پتانسیل موفقیت در لیگ برتر را دارد.

وی در پاسخ به این پرسش که «کدام تیم در فصل نقل‌وانتقالات بهترین عملکرد را داشته است؟»، عنوان کرد: نمی‌توان فقط از یک تیم نام برد و شما دیدید که پرسپولیس و تراکتورسازی هم خیلی خوب یار گرفتند و تیم‌های خوبی بستند. چند تیم دیگر هم بازیکنان بسیار خوبی را گرفتند و الان مثل قدیم نیست که همه بازیکنان خوب فوتبال ایران فقط در پرسپولیس و استقلال جمع شوند. استقلال هم تیم خوبی دارد و امیدوارم امسال هوادارانش را خوشحال کند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال راجع به شانس قهرمانی استقلال و اینکه چه تیمی اصلی‌ترین رقیب آنها محسوب می‌شود، گفت: صحبت کردن در مورد قهرمانی زود است و باید وارد بازی‌ها شویم. تمام تیم‌هایی که فصل گذشته جزو مدعیان قهرمانی بودند، در فصل آینده هم مدعی خواهند بود. فکر می‌کنم بازی‌ها در فصل آینده سخت‌تر خواهد بود.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 16942

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر