چوکا در راه صعود؛

قلعه عقاب‌ها در آستانه یک جشن فوتبالی

تالش در آستانه صعود تیم فوتبال چوکای تالش خود را برای برگزاری جشنی با شکوه آماه می‌کند.

قلعه عقاب‌ها در آستانه یک جشن فوتبالی

گیلان خبر: شهرستان تالش در غرب گیلان که به قلعه عاقب های فوتبال ایران معروف است در آستانه صعود تیم فوتبال چوکای تالش خود را برای برگزاری جشنی با شکوه آماه می کند.
 

با چهارمین برد متوالی چوکا، امیدهای هواداران این تیم برای صعود بازیکنان قلعه عقاب ها به لیگ دسته دوم آزادگان قوت گرفته است.

از سری مسابقات هفته نوزدهم لیگ دسته سوم آزادگان و از گروه نخست این بازی ها تیم چوکای تالش موفق شدند چهارمین برد پیاپی خود را به دست بیاورند.

چوکا که این هفته مهمان تیم استقلال قائم شهر بود موفق شد تا با نتیجه دو بر صفر از سد این تیم بگذرد و در فاصله سه هفته تا پایان مسابقات امیدهایش را برای صعود به لیگ دسته دوم بیشتر از همیشه شود.

در همین چهارچوب تیم رهپویان رضوانشهر دیگر نماینده گیلان در این مسابقات، این هفته مهمان تیم امید حسن آباد تهران بود که در پایان نود دقیقه دیدار پایاپای مسابقه را با نتیجه دو بر یک به میزبان واگذار نمود تا روند نزولی این تیم همچنان ادامه داشته باشد.

تیم رهپویان که تا دو هفته پیش صدرنشین این گروه بود بعد از متحمل شده سه باخت متوالی در سه هفته گذشته صدر را از دست داد و آن را به تیم استقلال ب تهران واگذار کرد.

از سوی دیگر روند صعودی چوکا سبب شد تا این تیم بعد از پنج پیروزی در شش مسابقه از رتبه دهم جدول تا سومی و حضور در میان بالانشینان پیش برود.

این هفته با توجه به شکست دو تیم مدعی استقلال ب تهران و حونه به خونه مازندران فرصت مناسبی در اختیار سایر حریفان برای نزدیک کردن فاصله امتیازی بدست آورد و در حال حاضر تیم استقلال ب تهران با ۳۵ امتیاز در رتبه نخست قرار دارد و تیم های خونه به خونه مازندران، چوکای تاش، مقاومت تهران و رهپویان رضوانشهر همگی با ۳۱ امتیاز و به علت تفاضل گل در رتبه های دوم تا پنجم ایستاده اند.

در ادامه این رقابت ها و از هفته بیستم روز شنبه ۶/۲/۹۳ راس ساعت ۱۶ تیم رهپویان رضوانشهر در ورزشگاه معلم این شهر میزبان تیم شهرداری بهشهر خواهد بود و در همین روز و ساعت تیم چوکای تالش در ورزشگاه پوریای ولی این شهر از تیم مهر کرج میزبانی می کند.

در پایان این مسابقات تیم های اول و دوم دو گروه به صورت مستقیم به لیگ دسته دوم آزادگان صعود می کنند.

کد مطلب: 18

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر