بیانی :

استقلال با این سبک بازی نمی‌تواند قهرمان شود

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: اگر به نوع بازی استقلال در بازی با صبا دقت کنید تیم نتوانست فشار زیادی روی دوازه حریف وارد کند و اگر مبنای کار قهرمانی است با این سبک بازی به دست نمی‌آید.

استقلال با این سبک بازی نمی‌تواند قهرمان شود

گیلان خبر: شاهین بیانی در خصوص دیدار استقلال مقابل صبا گفت: بازی از نظر فنی جالب نبود ولی از طرفی چون مسابقه در جام حذفی برگزار می‌شد، طبیعی بود که کمی روی دو تیم فشار روانی ایجاد کند. 

وی افزود: صبا هدفش این بود که بازی به پنالتی بکشد و همه چیز به نفع آنها پیش رفت. خوشبختانه رحمتی توانست به استقلال کمک کند و تیم به مرحله بعد رفت اما اگر استقلال برای قهرمانی می‌خواهد بازی کند، این سبک بازی آنها را به سمت قهرمانی سوق نخواهد داد.

پیشکسوت استقلال در خصوص اینکه چرا چنین نظری دارد‌، گفت: من فشار تیم استقلال را در این بازی کم دیدم و موقعیت زیادی روی دروازه صبا ایجاد نشد. اگر تیم‌های بهتر از صبای قم مقابل استقلال ظاهر شوند مطمئناً تیم دچار مشکل می‌شود حالا که استقلال به این مرحله رسیده است باید قدر موقعیتش را بداند. 

بیانی در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارید در غیاب حیدری، جانواریو، ابراهیمی در 90 دقیقه و کاوه رضایی طبیعی بود که تیم دچار مشکل شود و آیا این موضوع را قبول دارد گفت:‌استقلال هیچگاه منحصر به فرد نیست شما در مورد این بازی پرسیدید و من هم در مورد این بازی جواب دادم حتی اگر این نفراتی که شما گفتید اضافه شوند استقلال باید بهتر بازی کند.

وی در خصوص شرایط استقلال در لیگ برتر گفت: تیم در لیگ شرایطش بهتر است و خوشبختانه سه برد پی در پی کسب کرده ولی به نظرم راه کسب جام از جام حذفی راحت‌تر است. خوشبختانه استقلال در لیگ به ثبات رسیده و می‌تواند بهتر از این هم باشد.


منبع: فارس

کد مطلب: 20583

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر