ضارب نیمار بادی‌گارد استخدام کرد

مدافع تیم ملی کلمبیا که خطایش روی نیمار، مهاجم تیم ملی برزیل را از حضور در مرحله نیمه نهایی و بازی رده‌بندی جام جهانی ۲۰۱۴ محروم کرد، همچنان تهدید به مرگ می‌شود.

ضارب نیمار بادی‌گارد استخدام کرد

گیلان خبر : کامیلو سونیگا، مدافع تیم ملی فوتبال کلمبیا که برخورد شدیدش با نیمار در مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی 2014 باعث شکستگی استخوان کمر ستاره بارسلونا و محروم شدن وی از همراهی تیمش در مرحله نیمه نهایی و بازی رده‌بندی جام بیستم شد، پس از گذشت نزدیک به دو هفته از آن اتفاق همچنان تماس‌های تلفنی و ایمیل‌های رعب‌‌‌آوری دریافت می‌کند که او را را به مرگ تهدید می‌کنند.
 
اگرچه به نظر می‌رسید که عمد یا نیت سوئی در برخورد سونیگا و ستاره 22 ساله سلسائو وجود نداشته است اما این موضوع تفاوتی در نگرش مردم خشمگین برزیل نداشته است، به طوری که از ساعاتی پس از بازی تا به امروز موجی از پیام‌های تهدید‌آمیز برای مدافع تیم ناپولی ایتالیا فرستاده‌اند و او را مجبور کرده‌اند برای خود محافظ شخصی استخدام کند.
 
پدر سونیگا با ابراز نگرانی از این وضعیت به شبکه لانسه‌نت گفت: ما از طریق تماس‌های تلفنی و ایمیل پیام‌های رکیک و توهین‌‌آمیزی دریافت کرده‌ایم. آنها (تهدیدکنندگان) دیوانه‌‌اند و گستاخ. به عنوان یک پدر من نگران سلامت فرزندم هستم اما نه فقط برای او بلکه از بابت همسر و دخترش هم نگرانم. امیدوارم این آشوب بخوابد و ما بتوانیم به زندگی‌مان ادامه دهیم.
 
وی افزود: نیمار خودش پسر مرا تبرئه کرده است. او آدم خشنی نیست و سابقه انجام کارهای خشونت‌‌‌آمیز را هم ندارد. اتفاقی که برای نیمار رخ داد برای همه بازیکنان رخ می‌دهد و بخشی از فوتبال است.
 
برزیل در نبود نیمار در مرحله نیمه نهایی 7 بر یک به آلمان باخت و پس از آن در دیدار رده بندی هم 3 بر صفر مغلوب هلند شد.
 

کد مطلب: 2097

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر