وزیر ورزش و جوانان:

اعتبارات وزارت ورزش و جوانان ۲ برابر دیگر دستگاه‌های اجرایی رشد داشته است

وزیر ورزش و جوانان گفت: بر اساس لایحه بودجه سال ۹۶ میانگین اعتبارات دستگاه‌های اجرایی ۱۰ درصد افزایش یافته که اعتبارات وزارت ورزش و جوانان ۲ برابر دیگر دستگاه‌ها رشد داشته است.

اعتبارات وزارت ورزش و جوانان ۲ برابر دیگر دستگاه‌های اجرایی رشد داشته است

گیلان خبر: مسعود سلطانی‌فر در جمع خبرنگاران در شهرستان عسلویه با بیان اینکه تکمیل پروژه‌های نیمه‌ تمام در اولویت برنامه‌های وزارت ورزش و جوانان است اظهار داشت: تلاش می‌شود امسال با تخصیص اعتبارات لازم پروژه‌های نیمه تمام در استانها تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

وی با بیان اینکه اعتبارات ورزش و جوانان در سال آینده بیش از دیگر دستگاه‌های اجرایی است، تصریح کرد: در حالی که میانگین دستگاه‌های اجرایی 10 درصد رشد داشته است ولی اعتبارات ورزش و جوانان 21 درصد نسبت به سال 95 افزایش دارد که 2 برابر دیگر دستگاه‌های اجرایی این اعتبارات افزایش یافته است.

وزیر ورزش و جوانان با تأکید بر اینکه نیاز اعتباری ورزش و جوانان بیش از این رقم است، افزود: هر چند نیاز وزارت ورزش و جوانان بیش از اعتبارات لایحه بودجه سال 96 است ولی همین‌قدر دولت که به این بخش توجه دارد جای قدردانی و تشکر است.

سلطانی‌فر از اجرای اقتصاد ورزشی در سال آینده خبر داد و گفت: تلاش می‌شود با مشارکت بخش خصوصی برای تأمین نیازهای مالی بخش‌های مختلف ورزشی اقتصاد ورزشی در استانها فعال و راه‌اندازی می‌‌شود.


منبع: تسنیم

کد مطلب: 21059

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر