وزیر ورزش و جوانان:

دنبال ایجاد شرایط مناسب برای حضور بانوان در ورزش هستیم

وزیر ورزش و جوانان گفت: دنبال ایجاد شرایطی هستیم که بانوان در عرصه‌های مختلف ورزشی و مدیریت ورزش قرار گیرند.

دنبال ایجاد شرایط مناسب برای حضور بانوان در ورزش هستیم

گیلان خبر: مسعود سلطانی‌فر اظهار داشت: به‌دنبال ایجاد شرایطی هستیم که بانوان در عرصه‌های مختلف ورزشی و مدیریت ورزش قرار گیرند.

وی اضافه کرد: در این راستا، افزایش توانمندی‌های بانوان در زمینه های مختلف ورزشی در دستور کار قرار گرفته است تا بتوانند در شرایط بهتری در مسابقات بین المللی برای کشور افتخار آفرینی کنند.

وزیر ورزش و جوانان با تبریک مقام نایب قهرمانی بانوان کشورمان در مسابقات تیراندازی با سلاح بادی در تهران عنوان کرد: در حالی که سه سال پیش این مسابقات با حضور 9 کشور در تهران برگزار شد ، امسال شاهد حضور 14 کشور در این مسابقات بودیم که از لحاظ کمی و کیفی از شرایط ممتازتری برخوردار بود.

وی ادامه داد: بدنبال فراهم کردن شرایطی هستیم تا بانوان بتوانند در مسابقات بین‌المللی حضوری جدی داشته باشند.

سلطانی‌فر با اشاره به بیش از 900 کیلومتر مرز مشترک آبی استان بوشهر با خلیج‌فارس اظهار داشت: در صورت استفاده از این ظرفیت، استان بوشهر می‌تواند به عنوان مهد ورزش‌های آبی در سطح کشور مطرح شود.

وی ادامه داد: اگر این شرایط محقق شد، کمک‌های مناسبی نیز به ورزش آبی استان انجام می شود.

وزیر ورزش و جوانان بیان کرد: با استاندار بوشهر بر روی کار مشترک در حوزه ورزش‌های آبی در سواحل این استان به توافقاتی دست یافته‌ایم که ظرف دو هفته آینده تفاهم‌نامه‌های آن رد و بدل می شود.

وی درباره تمرکز وزارت ورزش و جوانان در سال آخر فعالیت دولت یازدهم گفت: سعی ما بر این است که بر همه رشته‌های ورزشی تمرکز داشته باشیم.


منبع: فارس

کد مطلب: 21080

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر