رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی:

احتمالاً بازی پدیده و پرسپولیس به فردا موکول می‌شود

رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی اعلام کرد: داوران پس از بررسی و جمع بندی نهایی وضعیت هوا نظر خود را درباره برگزاری بازی پدیده و پرسپولیس اعلام خواهند کرد.

احتمالاً بازی پدیده و پرسپولیس به فردا موکول می‌شود

گیلان خبر: مهدی برادران درباره برگزاری بازی فوتبال پدیده و پرسپولیس اظهار کرد: تلاش‌های مختلف از جانب مجموعه سازمان لیگ و متصدیان برگزاری مسابقه صورت پذیرفته است و همکاران ما در ورزشگاه حضورداشته و اقدام به فروش بلیت می‌کنند.

وی افزود: تیم ما مستقر شده اما با جمع‌بندی صورت گرفته اعلام خواهد شد که بازی به فردا موکول می‌شود اما داوران تا ساعتی دیگر جمع‌بندی نهایی این امر را اعلام می‌کنند.

رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی خاطرنشان کرد: به‌ احتمال‌ زیاد این بازی که شرایط برگزاری آن مهیا نیست به فردا موکول می‌شود؛ فردا وضعیت هوایی مناسب‌تر برای برگزاری بازی است این در حالی است که اوج بارش برف امروز ساعت 12 امروز است.

برادران گفت: 40 نفر از نیرو‌های بلیت‌فروش و همکاران ما در ورزشگاه مستقر هستند اما در تماسی که هم‌اکنون با سازمان لیگ برقرار کردم، اعلام نظر نهایی پس از بازدید تیم داوری خواهد بود و به‌احتمال بسیار بازی به فردا موکول می‌شود.

وی تصریح کرد: این بازی کنسل نمی‌شود و تنها با یک روز فاصله برگزار می‌شود؛ از افرادی که خواستار تماشای بازی هستند تقاضا داریم تا اعلام نظر قطعی به ورزشگاه مراجعه نکنند بدان جهت که احتمال تعویق بازی بسیار است؛ جمع‌بندی ما و سازمان لیگ این است که بازی به فردا موکول شود مگر اینکه داور شرایط را برای بازی مناسب ببیند.


منبع: فارس

کد مطلب: 21081

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر