پروژه 22 ساله، دوسال پس از افتتاح، تازه تکمیل می شود

کار بزرگی از قبل انجام شده و این مجموعه احداث شده اما دارای مشکلاتی نیز هست که این مشکلات باید رفع شود

پروژه 22 ساله، دوسال پس از افتتاح، تازه تکمیل می شود

گیلان خبر: استاندار گیلان از تکمیل پروژه 22 ساله سالن ورزشی شهدای رشت، آن هم دو سال پس از افتتاح آن خبر داد.

به گزارش گیلان خبر، دکتر نجفی استاندار گيلان در بازديد از مجموعه ي ورزشي سرپوشيده شش هزار نفره شهداي  رشت، با اشاره به اينكه اين مجموعه ورزشي پس از دو دهه انتظار مردم گيلان در شهريور سال 91 بصورت رسمي به بهره برداري رسيد گفت: مشكلات تأسيساتي اين مجموعه ي ورزشي ظرف 10 روز آينده بايد برطرف و براي استفاده ورزشكاران آماده شود .

استاندار گيلان در اين بازديد  با اظهار تأسف از اينكه از اين مجموعه ورزشي پس از بهره برداري استفاده نشده است گفت : کار بزرگی از قبل انجام شده و این مجموعه احداث شده اما دارای مشکلاتی نیز هست که این مشکلات باید رفع شود تا اقشار مختلف مردم به خصوص جوانان بتوانند از این مجموعه ورزشی استفاده کنند.

استاندار گيلان افزود : متأسفانه اين پروژه پس از 22 سال انتظار مردم گيلان سال 91 به بهره برداري رسيد اما در آغاز فعاليت، به دليل وجود مشكل در تأسيسات آن موجب عدم استفاده ورزشكاران شد.

وي افزود : باتوجه به اختصاص اعتبارمناسب از سوي استانداري براي حل مشكلات تأسيسات مجموعه ورزشي شهداي رشت ، اداره كل ورزش و جوانان بايد تا 10 روز آينده نسبت به بهره برداري عملي اين مجموعه اهتمام لازم را داشته باشد .

وي گفت : همچنين براي نگهداري سالانه اين ورزشگاه اعتباري بالغ بريك ميليارد ريال مورد نياز است كه انشاء ا... اين مبلغ از محل اعتبارات استاني و شهرستاني تأمين خواهد شد .

گفتني است ساخت مجموعه ورزشي 6 هزار نفري رشت از سال 69 آغاز شده بود درشهريور سال 91 با حضور وزير اسبق ورزش وجوانان به بهرداري رسيد.

اين مجموعه ورزشي  11 هزار و 458  مترمربع فضاي روباز وهشت هزار و 304مترمربع فضاي سرپوشيده دارد که براي ساخت آن ،125ميليارد ريال اعتبار هزينه شده است.

اين مجموعه داراي يک سالن چندمنظوره ورزشي، دو زمين تنيس خاکي ويک زمين چمن مصنوعي فوتبال است

 

کد مطلب: 2111

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر