گام اول را محکم برداشتیم

پورموسوی: این پیروزی را به خوزستان مظلوم تقدیم می‌کنم

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان، گفت: این پیروزی بزرگ را که باعث غرورمان شده به ملت بزرگ ایران، به خوزستان مظلوم و کارگران گروه ملی صنعتی اهواز تقدیم می‌کنم.

پورموسوی: این پیروزی را به خوزستان مظلوم تقدیم می‌کنم

گیلان خبر: سیدسیروس پورموسوی بعد از پیروزی یک بر صفر تیمش مقابل الفتح عربستان در نشست خبری، گفت: این پیروزی بزرگ را که باعث غرورمان شده به ملت بزرگ ایران، به خوزستان مظلوم  و کارگران گروه ملی صنعتی اهواز تقدیم می‌کنم.

وی افزود: خدا را شکر توانستیم با دعای خیر مردم با پیروزی مقابل الفتح عربستان گام اول را محکم برداریم این پیروزی اهمیت بسیار زیادی داشت.

سرمربی استقلال خوزستان در ادامه یاد آور شد:‌ با وجود اینکه این بازی به خاطر نداشتن تجربه بین‌اللملی بسیار سخت و دشوار بود اما توانستیم با تلاش بازیکنان، کادرفنی و ... عملکرد خوبی ارائه دهیم و به پیروزی برسیم.

پورموسوی در مورد شرایط الفتح عربستان، عنوان کرد: الفتح تیم بسیار خوبی بود آنها به واسطه حضور در چندین دوره از مسابقات آسیایی تجربه بین المللی بیشتری نسبت به ما داشتند اما در مقابل خواست بازیکنان ما نتوانستند عملکرد خوبی ارائه دهند و در نهایت بازنده شدند. البته نا گفته نماند که نقاط ضعفی هم داشتیم و برای بهبود عملکردمان باید بیشتر تلاش کنیم تا در دیدار بعدی مقابل الجزیره بتوانیم عملکرد قابل قبولی ارائه دهیم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23400

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر