کی‌روش از فدراسیون ایران خشمگین است!

اتحاد رسانه‌های قطر برای جوسازی علیه تیم‌ملی ایران

رسانه‌های قطر برای جوسازی علیه فوتبال ایران متحد شدند و با تیترهای مختلف تیم‌ملی فوتبال کشورمان را در شرایط بحرانی وانمود کردند.

اتحاد رسانه‌های قطر برای جوسازی علیه تیم‌ملی ایران

گیلان خبر: امروز روزنامه‌های مختلف قطری متحد شدند و به جوسازی علیه کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان، فدراسیون فوتبال ایران و برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پرسپولیس پرداختند و با تیترهای مختلف به دنبال گرفتن ماهی از آب گل آلود برآمدند.

روزنامه الشرق با تیتری با عنوان «مشکلات فدراسیون ایران را پیش از دیدار با عنابی محاصره کرده است» نوشت: مشکلات فدراسیون فوتبال ایران را پیش از دیدار با قطر محاصره کرده است زیرا اختلاف کی‌روش، سرمربی ایران با فدراسیون این کشور به اوج رسیده است. این موضوع شدت گرفت زمانیکه کی روش  از تیم ملی آفریقای جنوبی پیشنهاد دریافت کرد و دوباره درخواست استعفا داد. مشکلات کی‌روش تنها به فدراسیون ختم نمی‌شود بلکه به باشگاه پرسپولیس هم می‌رسد زمانیکه او با برانکو سرمربی این تیم به خاطر بازیکنان ملی‌پوش این تیم دچار اختلاف شد. در محافل ایرانی مطرح شده است که باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم به بازیکنان ملی‌پوشش اجاره نداده تا به اردوی تیم ملی بروند. لغو اردوی تدارکاتی برنامه ریزی شده در امارات نشان دهنده این حقیقت است زیرا این اردو به خاطر رفتن بازیکنان ملی‌پوش پرسپولیس لغو شد.

از طرف دیگر روزنامه العرب با تیتر «کی‌روش از فدراسیون ایران خشمگین است» نوشت: کی‌روش به خاطر اینکه فدراسیون ایران به درخواست‌هایش و برنامه‌هایش اهمیتی نمی‌دهد و نمی‌تواند آنها را برآورده کند دوباره استعفا داده است اما فدراسیون ایران آن را رد کرده است.

این روزنامه قطری در ادامه به موضوع اختلاف کی روش با برانکو دامن زده است و نوشته است که کی روش در مصاحبه‌ای از خود گفته است که برانکو می‌خواهد جایگاهش را در تیم ملی ایران بگیرد و در صورت راه نیافتن ایران به جام جهانی مقصر اصلی این اتفاق برانکو است.

روزنامه الرایه قطر با تیتر «اختلافات گریبان گیر تیم‌ملی ایران شده است» به روشی دیگر به اختلافات کی‌روش با فدراسیون و برانکو پرداخته است و تیم‌ملی ایران پیش از دیدار با قطر دچار مشکلات عدیدی بیان کرده است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 23899

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر