آمار AFC از بهترین‌ها و بدترین‌های هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا

استقلال مستحکم‌ترین تیم آسیا؛ پرسپولیس دوم

کنفدراسیون فوتبال آسیا آمار و ارقامی از هفته چهارم رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا منتشر کرد.

استقلال مستحکم‌ترین تیم آسیا؛ پرسپولیس دوم

گیلان خبر: با اتمام هفته چهارم رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا آمار و ارقام جالبی را از این هفته منتشر کرده است که آنچه مربوط به نمایندگان ما می‌شود به شرح زیر است:

تلاشی که ثمربخش بوده یا غیرثمربخش

عمر السومه، مهاجم الاهلی عربستان در این هفته موفق شد 2 گل برای تیمش به ثمر برساند. نای تی هی و المعز دو بازیکن لخویا قطر بعد از 6 بار تلاش برای گلرنی هر کدام یک گل برای تیمشان زدند.

اما در مقابل مهدی طارمی، بازیکن تیم پرسپولیس ایران 7 بار به طرف دروازه رقیب شوت زد و احمد خلیل، بازیکن الاهلی امارات نیز 6 بار شانس خود را امتحان کرد ولی هر دو آنها در گلزنی ناموفق بودند.

شوت خارج از چارچوب دروازه

مهدی طارمی 4 فرصت قطعی که یکی از آنها پنالتی بود را از دست داد و در تمام آنها ضربه‌اش خارج از چارچوب دروازه بود تا دیدار پرسپولیس با الریان قطر با نتیجه تساوی بدون گل به پایان برسد. در مقابل اسکار برزیلی دو ضربه پنالتی را در بازی شانگهای چین با اوراوارد ژاپن به بیرون زد تا شانگهای این بازی را با نتیجه یک بر صفر شکست بخورد.

شوت‌های طارمی؛ بازی که مهاجم ایرانی باید آن را فراموش کند

بهترین دروازه‌بان‌ها

وحید شیخ ویسی، دروازه‌بان تیم استقلال خوزستان در 7 موقعیت در دیدار تیمش مقابل لخویا قطر که با نتیجه 2 بر یک شکست خوردند، خوش درخشید. در مقابل نیشیکاوا، دروازه‌بان تیم اوراوارد ژاپن نگذاشت دروازه‌اش باز شود و حتی یک ضربه پنالتی را نیز گرفت.

موقعیت سازی

تیم لخویا و العین هر دو با ساختن 18 موقعیت در صدر تیم هایی که بیشترین موقعیت را داشتند، قرار گرفت. پرسپولیس با ساختن 16 موقعیت در رده چهارم این جدول قرار گرفت.

استحکام

تیم فوتبال استقلال تهران در رویارویی فردی بازیکنان موفق شد در 82 رویارویی پیروز شود و پس از استقلال هموطنش پرسپولیس با 70 رویارویی موفق قرار دارد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 24978

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر