والیبال ساحلی قهرمانی آسیا - تایلند

دو پیروزی و یک شکست برای نمایندگان ایران

دور مقدماتی رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی آسیا امروز جمعه آغاز شد و تیم‌های ملی «الف» و «ب» ایران دو پیروزی و یک شکست تجربه کردند.

دو پیروزی و یک شکست برای نمایندگان ایران

گیلان خبر: رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی مردان و زنان آسیا از امروز (جمعه) در تایلند آغاز شد. دور مقدماتی این رقابت‌ها با حضور 32 تیم در هشت گروه برگزار می‌شود و تیم‌های اول و دوم هر گروه به مرحله حذفی صعود می‌کنند.

تیم ملی «الف» والیبال ساحلی ایران (بهمن سالمی و رحمان رئوفی) در نخستین مسابقه خود در دور مقدماتی به مصاف عمان یک رفت و دو بر صفر مغلوب این تیم شد. ملی پوشان ایران در این مسابقه با امتیازهای 21 بر 16 و 21 بر 18 مغلوب عمان یک شدند. تیم ملی «الف» والیبال ساحلی ایران در دومین مسابقه خود به مصاف تیم سنگاپور رفت و دو بر صفر با امتیاز مشابه 21 بر 10 این تیم را شکست داد تا نخستین برد خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا را به دست آورد.

همچنین تیم ملی «ب» والیبال ساحلی ایران (عباس پورعسگری و آرش وکیلی) در نخستین مسابقه خود در دور مقدماتی این رقابت‌ها دو بر صفر و با امتیازهای 21 بر 11 و 21 بر 14 نیوزلند را شکست داد.

تیم‌های ملی «الف» والیبال ساحلی ایران در دیگر دیدار دور مقدماتی به مصاف استرالیا می‌رود و تیم ملی «ب» ایران نیز با تایلند و عمان دو بازی می‌کند.

ملی پوشان ایران را رضا نائینی به عنوان مربی و حسین کرد به عنوان سرپرست در این رقابت ها همراهی می‌کنند.


منبع: تسنیم

 

کد مطلب: 25001

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر