در مراسم افتتاحیه ورزشگاه 50 هزار نفری پارس شیراز عنوان شد

سلطانی فر: باید برای میزبانی جام ملت‌های آسیا اقدامات جدی تری انجام دهیم

آیین افتتاحیه ورزشگاه 50 هزار نفری پارس شیراز با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد.

سلطانی فر: باید برای میزبانی جام ملت‌های آسیا اقدامات جدی تری انجام دهیم

گیلان خبر: ورزشگاه 50 هزارنفری پارس شیراز توسط امروز پنجشنبه 31 فروردین ماه مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان افتتاح شد. این ورزشگاه چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پس از آزادى، یادگار امام و نقش جهان است.

 

:o: این ورزشگاه چهارمین ورزشگاه بزرگ کشور پس از آزادی، یادگار امام و نقش جهان و از مدرنترین ورزشگاه های کشور است.

 

:o: این مجموعه ورزشی 45 هکتاری دارای زمین چمن استاندارد طبیعی با سیستم مدرن گرمایش از کف، پیست تارتان 8 خطه، دکل های روشنایی 1200 لوکس و اسکوربردی به مساحت 104 مترمربع می باشد.این ورزشگاه از پروژه های شاخص و با کیفیت "شرکت توسعه اماکن ورزشی کشور" در شیراز است که دارای سازه بتنی متقارن در سه گالری، دارای سایبان فلزی با پوشش پارچه ای که حداقل 75درصد استادیوم را سرپوشیده نموده است. 

وزیر ورزش و جوانان صبح امروز در مراسم افتتاح ورزشگاه ٥٠ هزارنفری پارس شیراز ضمن بازدید از قسمت های مختلف ورزشگاه پارس شیراز گفت: ورزشگاه پارس در میان چهار ورزشگاه برتر کشور از لحاظ امکانات و ظرفیت است. از افتتاح چنین ورزشگاه هایی احساس غرور می‌کنم و آن را به همه مردم ایران و استان فارس تقدیم می‌کنیم.

سلطانی افزود:  دیگر وقت آن رسیده که برای میزبانی جام ملت های فوتبال آسیا اقدامات جدی تری انجام دهیم.

لازم به توضیح است مجموعه ورزشی پارس شیراز مساحتی بالغ بر 45 هکتار دارد و دارای زمین چمن استاندارد طبیعی با سیستم مدرن گرمایش از کف، پیست تارتان 8 خطه، دکل‌های روشنایی 1200 لوکس و اسکوربوردی به مساحت 104 متر مربع است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25261

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر