روادید مولتی شینگن برای تیم ملی والیبال صادر شد

خوش خبر: با برنامه پیش می‌رویم/ 38 روز قبل از لیگ جهانی آماده سفر شدیم

سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: روادید بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال از نوع مولتی شینگن صادر شد و در تلاش هستیم همه چیز را با برنامه‌ریزی درست، پیش‌بینی کنیم.

خوش خبر: با برنامه پیش می‌رویم/ 38 روز قبل از لیگ جهانی آماده سفر شدیم

گیلان خبر: دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال 2017 از 12 تا 28 خردادماه با حضور 12 تیم صربستان، برزیل، فرنسه، ایتالیا، لهستان، امریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه‌های متفاوت و در سه هفته برگزار می‌شود.

تیم ملی والیبال ایران تمرینات آماده‌سازی خود را از 19 فروردین ماه در تهران آغاز کرده است که این تمرینات از 17 اردیبهشت ماه به شکل اردوی برون مرزی در سه کشور مونته‌نگرو، اسلوونی و لهستان پیگیری خواهد شد.

امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال با بیان اینکه ویزای تمام بازیکنان و اعضای کادر فنی تیم ملی به صورت شش ماهه و مولتی شینگن صادر شده است، گفت: با پیگیری کمیته تشریفات و روابط بین الملل فدراسیون ویزای تیم ملی والیبال ایران به گونه‌ای صادر شده است که تمامی برنامه‌های تیم از جمله اردوهای برون مرزی، بازی‌های دوستانه و مسابقات لیگ جهانی را پوشش می‌دهد.

وی تصریح کرد: بازیکنان و کادر فنی تیم ملی والیبال در گروه‌های هشت نفره به سفارت لهستان در تهران مراجعه و امور ویزایی خود را بدون نوبت و در شان تیم ملی انجام دادند و امروز دوشنبه نیز مراحل اداری دریافت ویزا به پایان رسید که جا دارد از همکاری خوب سفارت لهستان در تهران تشکر و قدردانی کنم.

خوش‌خبر به تلاش‌های کمیته تشریفات فدراسیون والیبال در این زمینه اشاره کرد و گفت: جا دارد از زحمات میثم جعفری، مدیر کمیته تشریفات برای اخذ گذرنامه و ویزا تشکر کنم، تلاش‌های وی موجب شد 38 روز قبل از لیگ جهانی تمامی افراد کاروان تیم ملی ایران ویزای خود را دریافت کنند و بتوانیم طبق برنامه تدوین شده حرکت کنیم و با وجود تعدد سفرهای تیم ملی، دغدغه از لحاظ خروجی و ویزا نداشته باشیم.

سرپرست تیم ملی والیبال درباره زمان اعزام تیم ملی به اردوی برون مرزی گفت: تیم ملی والیبال ایران اردوی نخست خود را از 17 تا 22 اردیبهشت ماه در شهر «پودگوریتسا» پایتخت مونته نگرو برگزار خواهد کرد که در این مدت علاوه بر پیگیری تمرینات بدنسازی و توپی دو مسابقه دوستانه با تیم ملی والیبال مونته نگرو برگزار می‌کند.

وی ادامه داد: همچنین ملی‌پوشان ایران از 22 تا 28 اردیبهشت ماه در شهر «لیوبلیانا» مرکز کشور اسلوونی اردو می‌زنند و در این مدت نیز دو مسابقه تدارکاتی و دوستانه با تیم ملی مردان اسلوونی برگزار خواهند کرد.

خوش خبر با بیان اینکه پنجمین و آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه تیم ملی والیبال ایران قبل از شروع لیگ جهانی در کشور لهستان برگزار می‌شود، گفت: این مسابقه در شهر «کاتوویچ» لهستان برگزار می‌شود و به همین دلیل تیم ملی والیبال ایران از 28 اردیبهشت ماه تا یکم خردادماه در اردوی برون مرزی لهستان خواهد بود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25422

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر