به دنبال کسب ورودی جهانی در اولین فرصت هستم

تفتیان: برق ورزشگاه قطع نشود، در کشورهای اسلامی مدال می‌گیرم!

دونده سرعتی کشورمان گفت: اگر برق ورزشگاه در مسابقات کشورهای اسلامی قطع نشود، مدال می‌گیرم!

تفتیان: برق ورزشگاه قطع نشود، در کشورهای اسلامی مدال می‌گیرم!

گیلان خبر: تفتیان پس از قهرمانی در نخستین مسابقه‌اش در سال جاری و حواشی قطعی برق ورزشگاه اظهار داشت: پیش از مسابقه دوستان می‌خواستند به ما لطف کنند و دائم می‌گفتند برق قطع شده و احتمال دارد تلویزیون مسابقه تو را نشان ندهد، در حالی که من اصلا به فکر پخش شدن مسابقه‌ام نبودم و نگرانی‌ام این بود که دستگاه ثبت رکورد کار نکند. دوی 100 متر ماده است که یک صدم باد هم تاثیرگذار است و حال چه برسد به اینکه دائما بگویند که برق قطع شده است.

وی در مورد عملکردش گفت: به عنوان اولین مسابقه خوب بود، چون من با برنامه خودم پیش می‌رفتم. اصلا تمریناتم را تغییر نداده بودم و حتی دو روز قبل وزنه زده بودم. با توجه به اینکه قرار بود به فرانسه بروم گفتم یک مسابقه هم اینجا بدهم. تا شروع بازی‌های کشورهای اسلامی در فرانسه هستم و از آنجا به باکوئ خواهم رفت.

ملی پوش دوی سرعت ایران در مورد کشورهای اسلامی عنوان کرد: تاکنون تجربه حضور در این مسابقات را نداشته‌ام، اما  شنیدم که چند کشور عربی دوندگان خارجی را استخدام کرده‌اند. ما هم تمرین کرده‌ایم و امید داریم که مدال بگیریم، البته اگر برق‌ها قطع نشود! خود من در 100 متر و دوی 4 در 100 متر خواهم دوید.

تفتیان با اشاره به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: سعی می‌کنم بعد از کشورهای اسلامی چند مسابقه دیگر بدهم تا با قدرت در قهرمانی آسیا حاضر شوم، آن چیزی که مسلم است اینکه در باکو به مرز آمادگی نخواهیم رسید.

سریعترین دونده کشورمان در مورد قهرمانی جهان اظهار داشت: ورودی این رقابت‌ها برای 100 متر 10.12 ثانیه است و امیدوارم زودتر رکورد ورودی را بگیرم تا با تمرکز بیشتر کارم را ادامه دهم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25739

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر