بازدید هاشمی از اردوی تکواندوکاران و جودوکاران اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی

رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس مرکز نظات بر تیم‌های ملی با حضور در آکادمی ملی المپیک از اردوی تیم‌های ملی تکواندو و جودو اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی بازدید کردند.

بازدید هاشمی از اردوی تکواندوکاران و جودوکاران اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی

گیلان خبر: کیومرث هاشمی در ابتدای بازدید از اردوی تیم ملی تکواندو که با حضور سید محمد پولادگر رئیس فدراسیون همراه بود با کادر فنی و تکواندو کاران اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کرده و برای آنها در رقابت‌های پیش رو آرزوی موفقیت کرد.

وی در این دیدار گفت: تکواندو همواره در رقابت‌های بین المللی جزو رشته های مدال‌آور و موفق بوده و قطعا در بازی‌های کشورهای اسلامی توانمندی که در بین مربیان و بازیکنان آن سراغ داریم این رشته خواهد توانست با مدال آوری های متعدد خود موجب خوشنودی ملت بزرگ ایران و ارتقا رنکینگ کشورمان شود.

هاشمی در ادامه با حضور در اردوی تیم ملی جودو و دیدار با کادر فنی و ملی پوشان حاضر در اردو برای جودوکاران اعزامی به بازی‌های کشورهای اسلامی آرزوی موفقیت کرد و اظهار داشت: بدون تردید با مدیریت خوب و تلاش وافری که در مجموعه این فدراسیون سراغ داریم این رشته به روزهای اوج گذشته خود باز خواهد گشت.

وی ادامه داد: جودو حتی با نفرات محدود خود نیز در بازی‌های کشورهای اسلامی شانس مدال دارد و اگر چه آنها رقبای سختی در این بازی‌ها دارند ولی از انگیزه بسیار خوبی برای جدال با حریفان و کسب سکو برخوردار هستند.

سپس منصوری سرمربی تیم ملی جودو به ارائه گزارشی در خصوص روند آماده سازی جودو کاران و رقبای احتمالی آنها در بازی‌های کشورهای اسلامی پرداخت.

در پایان رئیس کمیته ملی المپیک از تجهیزات جدیدخریداری شده برای سالن های تمرینی و بدنسازی  آکادمی ملی المپیک که در حال نصب بود بازدید کرد.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 25755

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر