در دیدار دوم با اسلوونی انگیزه خاصی داشتیم

میرزاجانپور: روند رو به رشد تیم ملی را احساس می‌کنم/ تا لیگ جهانی به اوج می‌رسیم

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: روند رو به رشد تیم ملی را ما بازیکنان بیشتر و بهتر از هر شخص دیگری احساس می‌کنیم.

میرزاجانپور: روند رو به رشد تیم ملی را احساس می‌کنم/ تا لیگ جهانی به اوج می‌رسیم

گیلان خبر: مجتبی میرزاجانپور درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران و برگزاری 4 دیدار دوستانه اظهار داشت: ما تمرینات بسیار سختی را زیر نظر کادر فنی تیم ملی انجام دادیم و رفته رفته باید خود را برای برداشت زحمات‌مان آماده کنیم. تمرینات کولاکوویچ طاقت‌فرسا و سخت بود، اما ملی‌پوشان برای موفقیت والیبال ایران انگیزه خود را از دست نداده و خستگی‌ناپذیر تمرین کردند.

وی ادامه داد: تا کنون 4 دیدار دوستانه را برگزار کردیم؛ در دو مسابقه مونته‌نگرو را شکست دادیم و برابر اسلوونی هم یک شکست و یک پیروزی به دست آوردیم. کادر فنی برنامه بازی‌های تدارکاتی را خیلی خوب چیده است و به نوعی می‌توان گفت از آسان به سخت می‌رسد. ما در بازی‌ آخر خود هم باید برابر لهستان قرار بگیریم؛ همان تیمی که در سال‌های اخیر بازی‌ ما با آنها همیشه جذاب بوده است.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران با اشاره به بازی دوستانه برابر اسلوونی خاطرنشان کرد: در بازی اول برابر اسلوونی هم خیلی خوب بازی کردیم، اما به هر حال در بازی‌های تدارکاتی چون کادر فنی می‌خواهد ترکیب‌‌ها و تاکتیک‌های مختلف را مورد آزمایش قرار دهد نتیجه را واگذار کردیم. در بازی دوم شرایط کمی تغییر کرد، ضمن اینکه احساس می‌کنم مربیان تیم ملی کم کم به ترکیب اصلی مدنظرشان نزدیک شدند. 

میرزاجانپور افزود: نباید این موضوع را هم فراموش کرد که کواچ، سرمربی سابق تیم ملی ایران حالا سرمربی اسلوونی است و حضور او روی نیمکت تیم حریف انگیزه  ما را افزایش داد. ضمن اینکه در بازی دوم به دنبال جبران شکست بازی اول بودیم و توانستیم به مراتب عملکرد بهتری داشته باشیم.

وی عنوان کرد: روند رو به رشد تیم ملی را ما بازیکنان بیشتر و بهتر از هر شخص دیگری احساس می‌کنیم و شک ندارم اگر همین روند ادامه پیدا کند می‌توانیم برای رقابت های لیگ جهانی در اوج قرار بگیریم. امسال یکی از سخت‌ترین سال‌های حضور خود در لیگ جهانی را تجربه خواهیم کرد، اما امیدوارم بتوانیم بازهم با عملکرد خوب خود مردم را خوشحال کنیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 26473

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر