غفوری و ابراهیمی به بازی برگشت می‌رسند

افتخاری: فکر نمی‌کنم مدیرعامل العین درباره میزبانی حرفی زده باشد

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: فکر نمی‌کنم مدیرعامل العین درباره میزبانی حرفی زده باشد چون او در جریان بازی در کنار من حضور داشت و پس از بازی نیز از من تشکر کرد.

افتخاری: فکر نمی‌کنم مدیرعامل العین درباره میزبانی حرفی زده باشد

گیلان خبر: رضا افتخاری گفت:‌ استقلال شرایط خوبی دارد. شب گذشته با منصوریان صحبت کردم و او گفت غفوری و ابراهیمی به بازی برگشت برابر العین خواهند رسید. تنها مشکل ما غیبت فرشید اسماعیلی در بازی برگشت است و البته تصمیم داریم روزبه چشمی را با خود به امارات ببریم.

وی ادامه داد: مدیران العین از میزبانی ما راضی بودند و نماینده AFC نیز از شرایط ابراز رضایت کرد. تماشاگران تخلفی انجام ندادند و احترام کامل را به حریف گذاشتند و فکر نمی‌کنم این صحبت‌ها از سوی مدیرعامل العین مطرح شده باشد زیرا او در جریان بازی در کنار من حضور داشت و پس از بازی نیز از من تشکر کرد و گفت بازی خوبی بود.

مدیرعامل استقلال درباره جذب بازیکنان جدید تصریح کرد: افراد مذاکره کننده ما مشخص شدند، اما هنوز مذاکرات را شروع نکردیم. رایزنی‌ها شروع شده، اما مذاکرات به بعد از بازی با العین موکول شده است.

افتخاری خاطر نشان کرد: منصوریان به من لیست اولیه داد، اما گفت شاید تغییراتی داشته باشد که بعد از بازی العین مشخص می‌شود. لیست خروجی ما نیز با تصمیم منصوریان مشخص می‌شود که البته تعداد آن اندک است.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 27038

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر