آرن داوودي جام جهاني را از دست داد

گارد راس تيم ملي بسکتبال ايران با بيان اين مطلب که ابتداي شهريور زانويش را جراحي خواهد کرد گفت که در جام جهاني حاضر نخواهد بود.

آرن داوودي جام جهاني را از دست داد

گیلان خبر : آرن داوودي درباره وضعيت مصدوميتش اظهار کرد: با توجه به مشورت‌هايي که با پزشکان داشتم زانوي پايم نياز به جراحي دارم و منتظر هستم تا پزشک خودم به ايران بيايد و عمل کنم. فکر مي‌کردم نيازي به جراحي نباشد اما يک قسمت جدا شدگي در زانو دارم که اجازه نمي‌دهد به هيچ وجه تمرين کنم، به همين دليل مجبور هستم تا جراحي کنم. پزشک خودم نيز اوايل شهريور به ايران مي‌آيد و جراحي خواهم داشت.

گارد راس تيم ملي بسکتبال در پاسخ به اين سوال که بعد از عمل چقدر به استراحت نياز دارد؟ گفت: بستگي دارد جراحي چطور باشد. اگر قرار باشد آن قسمت جدا شده را خارج کنيم فکر کنم تا يک ماه بعد از عمل به تمرين بازگردم. اگر به ترميم نياز داشته باشم مطمئنا طولاني‌تر خواهد بود. به هر حال همه چيز به وضعيت عملم بستگي خواهد داشت.

او با بيان اين مطلب که صددرصد در جام جهاني نخواهم بود، تصريح کرد: با اينکه نام من را براي رواديد به سفارت داده‌اند اما قطعا در جام جهاني نخواهم بود. با آقاي مشحون هم صحبت کردم و گفتم که واقعا نمي‌توانم با اين درد بازي کنم و شرايطم را اعلام کردم. آنها پيگير کارم بودند اما خب به جراحي نياز دارم. اميدوارم بازيکنان در اسپانيا بهترين عملکرد را داشته باشند و شايسته بسکتبال ايران کار کنند.

داوودي در پاسخ به اين سوال که آيا به فصل بعدي ليگ مي‌رسد؟ بيان کرد: به جراحي‌ام بستگي دارد. بايد ببينيم عمل من چطور خواهد بود. به هر حال من تمام تلاشم را مي‌کنم تا بعد از عمل خيلي زود به بسکتبال برگردم.

کد مطلب: 2736

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر