والیبال قهرمانی جوانان جهان - چک

گروسی: در ست پنجم تاوان اشتباهات مان را دادیم

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان آرژانتین گفت: در ست پایانی اشتباهاتی را مرتکب شدیم که تاوان بدی را برایمان به همراه داشت.

گروسی: در ست پنجم تاوان اشتباهات مان را دادیم

گیلان خبر: تیم ملی والیبال جوانان ایران در سومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی جوانان جهان از ساعت 20 به وقت تهران در سالن بودوار آرنای شهر چسکه بوجویتسه برابر آرژانتین قرار گرفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 25 بر 21 ، 25 بر 20 ، 23 بر 25 و 18 بر 25 و 15  بر 12  به سود ایران خاتمه پیدا کرد.

الکساندرو گروسی، سرمربی تیم ملی والیبال جوانان آرژانتین پس از شکست تیمش برابر ایران درمورد این مسابقه اظهار داشت: بازی جالبی بود و هر دو تیم نمایش خوبی داشتند. در ست اول بازی تیم ما خوب کار نکرد. از ست اول به بعد، شاگردانم به بازی برگشتند و بهتر کار کردند.

وی ادامه داد: در مجموع بازی دشواری بود و هر دو تیم به خوبی جنگیدند. اختلاف امتیازات هم خیلی کم در حد دو یا سه امتیاز بود. تیم ایران کار تیمی بهتری نسبت به ما ارائه داد و پیروز میدان شد. در ست پایانی اشتباهاتی را مرتکب شدیم که تاوان بدی را برایمان به همراه داشت.

سرمربی تیم ملی والیبال جوانان آرژانتین خاطرنشان کرد:  مرحله بعد رقابتی است میان 8  تیم برتر جهان و طبیعتاً همه تیم ها کار سختی را پیش روی خواهند داشت.

همچنین ایگناسیو روبرتس، کاپیتان تیم ملی والیبال جوانان آرژانتین هم در مورد بازی با ایران عنوان کرد: ما تیم خوب و متحدی داریم. وقتی همه بازیکنان 100 درصد توانشان را به خرج دهند، فوق العاده بازی می کنیم. درست است که باختیم، اما این تجربه را برای بازی بعد به کار خواهیم بست.

تیم ایران در مرحله دوم باید در گروه E  با تیم های لهستان، چین و کوبا رقابت کند. در دیگر گروه این مرحله هم تیم های روسیه، کانادا، برزیل و آرژانتین حضور دارند.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 21 سال جهان با حضور 16 تیم برتر از دوم تا یازدهم تیرماه به میزبانی جمهوری چک و در شهرهای «چسکه بوجویتسه» و «برنو» برگزار می شود.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 28223

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر