رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه - چین

سومین پیروزی پیاپی ایران مقابل سریلانکا

والیبال نشسته مردان ایران به سومین پیروزی پیاپی خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه دست یافت.

سومین پیروزی پیاپی ایران مقابل سریلانکا

گیلان خبر: در سومین روز از این مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه نماینده کشورمان مقابل سریلانکا به میدان رفت و در سه ست پیاپی با نتایج 5- 25، 10- 25، 9- 25، به سومین پیروزی خود دست یافت.

تیم ایران با کسب این نتیجه روز شنبه ساعت 13 (به وقت محلی هانگژو) مقابل تیم قزاقستان به میدان خواهد رفت. نماینده کشورمان پیش از این نیز مقابل تیم‌های چین و ژاپن به برتری رسیده بودند.

رقابت‌های والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه از 6 تا 11 تیر با حضور تیم‌های چین، ایران، قزاقستان، عراق، ژاپن و سریلانکا در بخش مردان و تیم های چین، ایران، ژاپن، مغولستان و قزاقستان در بخش زنان در جریان است.

همچنین تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران در چهارمین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا و اقیانوسیه مغلوب ژاپن شد. در این دیدار تیم ژاپن در ست اول با نتیجه 11- 25 پیروز میدان بود، بازی اما در ست دوم با نتیجه نزدیک 22- 25 به سود ژاپن ادامه یافت و در نهایت نمایندگان کشورمان در ست سوم با نتیجه 22- 25 تیم حریف را شکست دادند و بازی به ست چهارم کشیده شد. در این ست نیز تیم ژاپن به برتری دست یافت و در نهایت برنده این دیدار شد.

بر این اساس تیم ملی والیبال نشسته بانوان ایران روز شنبه برای کسب عنوان سوم به مصاف تیم قزاقستان می‌رود و دیدار فینال نیز بین تیم‌های چین و ژاپن برگزار خواهد شد.

نمایندگان کشورمان در مرحله گروهی مقابل تیم‌های مغولستان و قزاقستان به پیروزی دست یافتند و دیدار با تیم‌های چین و ژاپن را نیز واگذار کردند.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 28471

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر