گزارشی از هند

کیهانی: روز اول، روز موفقی برای کاروان ایران بود

رئیس فدراسیون دوومیدانی ایران گفت: روز اول با طلای احسان حدادی، روز موفقی برای تیم ملی دوومیدانی ایران در مسابقات قهرمانی آسیا بود.

کیهانی: روز اول، روز موفقی برای کاروان ایران بود

گیلان خبر: مجید کیهانی در مورد نتایج روز نخست مسابقات دوومیدانی قهرمانی آسیا اظهارداشت: می توان گفت، روز اول، روز کاملا موفقی برای تیم ملی دوومیدانی ایران بود. سه، چهار سال از آخرین مدال احسان حدادی در آسیا گذشته بود و جامعه دوومیدانی به دنبال تکرار آن بود. خوشبختانه او توانست با رکورد فوق العاده ای که همه پرتاب های آن بالای 61 متر بود، را کسب کند.

وی ادامه داد: این نشان می دهد که او به روزهای خوب خودش نزدیک می شود. محمد صمیمی هم عملکردش بد نبود. هرچند می توانست بهتر از این هم نتیجه بگیرد و شانس کسب مدال را هم داشت اما نشد.

رئیس فدراسیون دوومیدانی در مورد دوندگان و عملکرد سحر ضیایی عنوان کرد: هر سه نفر یعنی نیادوست، خدیور و تفتیان خوب متر کردند و به نیمه نهایی و فینال رسیدند. این امیدواری وجود دارد که در این مواد به فینال برسیم. سحر ضیایی، ملی پوش پرتاب نیزه هم در حد توان خودش ظاهر شد و در مورد او تصمیم جدی برای پیشرفتش خواهیم گرفت.

کیهانی با اشاره به روزهای باقی مانده گفت: امیدوارم روند مدال آوری در روزهای باقی مانده نیز ادامه داشته باشد و بتوانیم بعد از این مسابقات خودمان را برای بازی های سرنوشت ساز آسیایی جاکارتا آماده کنیم.

وی در مورد دیدار با روسای فدراسیون های مختلف و رئیس اتحادیه جهانی عنوان کرد: در کنگره آسیایی ملاقات های زیادی با روسای فدراسیون های کشورهای مختلف از جمله، امارات، هند، سریلانکا، همان، ین تایپه، عراق، اردن و چند کشور دیگر داشتم و بحث های مفصلی در مورد اینکه چرا دوومیدانی ایران در آسیا نماینده یا کرسی ندارد، صحبت کردیم و همه آنها نیز متفق القول تاکید داشتند که ایران باید صاحب کرسی شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 28967

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر