نیکولاس دنورز:

چوگان ایران پیشرفت چشمگیری داشته است

رییس فدراسیون جهانی چوگان گفت: میزبانی ایران برای این مسابقات بسیار خوب بود. تیم چوگان ابران نسبت به 9 سال پیش که به اینجا امدم پیشرفت قابل توجه داشته است

چوگان ایران پیشرفت چشمگیری داشته است

گیلان خبر: نیکولاس دنورز رییس فدراسیون جهانی چوگان اظهار داشت: از میزبانی ایران بسیار خوشحالم. از امکانات که در اختیار تیم های شرکت کننده شامل زمین چوگان و  اسب های که در اختیار بازیکن تیم ها بود، واقعا راضی هستم. چوگان ایران نسبت به 9 سال پیش که برای اولین بار به ایران آمدم، پیشرفت چشمگیری داشته است.

وی در ادامه افزود: چوگان ایران 9 سال پیش تیم ضعیفی بود و شرایط خوبی نداشت ولی شاهد هستیم در این مسابقات عالی ظاهر شدند حتی شکست مقابل  تیم های پاکستان و هند با اختلاف خیلی کم رقم خورد. این نشان از پیشرفت چوگان ایران است.

رئیس فدراسیون جهانی چوگان درباره کیفیت این دوره از رقابت ها  اظهار داشت: این مسابقات از کیفیت بالایی برخوردار بود. در روز پایانی جدال هند و پاکستان جذاب بود. از بازی چوگان ایران بسیار راضی هستم و امیدوارم با جوان های که در این تیم حضور دارند تیم ایران در سال های بعدی و در تورنمنت های بعدی قوی ظاهر شود و دوست دارم در آینده ایران را در جام جهانی چوگان ببینم.

وی در پایان افزود: چوگان ایران از لحاظ امکانات هیچ چیز کم ندارد. به نظرم از همه مهمتر برگزاری بازی های دوستانه و شرکت در مسابقات بین المللی می باشد چرا که ایران استعداد و توانایی بسیار بالایی در چوگان دارد و می تواند با یک برنامه ریزی دقیق جز تیمهای قدرتمند جهان شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29053

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر