اختلاف هاشمی و شمیدر در رقم قرارداد به کمیته انضباطی کشیده شد

اختلاف سرمربی فصل گذشته شیمیدر و این باشگاه در رقم قرارداد به کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال کشیده شد.

اختلاف هاشمی و شمیدر در رقم قرارداد به کمیته انضباطی کشیده شد

گیلان خبر: پس از پایان لیگ برتر بسکتبال مصطفی هاشمی و باشگاه شیمیدر که یک فصل را با هم همکاری داشتند در مورد رقم قرارداد و مفاد آن با یکدیگر به مشکل خورده‌ اند و کار به کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال کشیده شده تا آنها این قضیه را حل کنند.

کرمانشاهی، رئیس کمیته انضباطی در این خصوص گفت: بحث بر سر مبلغ قرارداد است و روز گذشته هاشمی در جلسه کمیته انضباطی حاضر شد و توضیحات خود را ارائه کرد. ما باید از مسئولان شیمیدر هم دعوت کنیم که بیایند و صحبت‌های خود را مطرح کنند.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود قرارداد ثبت شده هاشمی با شیمیدر 20 میلیون تومان بوده است، گفت: در حال بررسی این موضوع هستیم و درخواست کرده‌ام که قرارداد فدراسیونی را هم در اختیار ما قرار دهند. فکر می‌کنم تا هفته آینده تکلیف این موضوع مشخص شود.

این اتفاق در حالی رخ داده است که در ابتدای فصل و زمانی که مصطفی هاشمی به عنوان سرمربی شیمیدر انتخاب شد صحبتی از رقم قرارداد به میان نیامد و هنریک درغوکاسیان اعلام کرد هاشمی در مورد رقم قرارداد هیچ صحبتی با ما نکرده و رقم را به دست ما سپرده است.

بخشی از صحبت‌های مالک شیمیدر که آبان ماه سال 95 مطرح شده بود به شرح زیر است:

« ما دو بار با هاشمی جلسه گذاشتیم و اصلا درباره مبلغ قرارداد حرفی نزدند و حتی به من گفتند هرچه خودتان صلاح می دانید یعنی سپردن به من، درست برعکس رحمتی  رفتار کردند. شاید باورتان نشود اما هاشمی قرارداد سفید با باشگاه امضا کرد البته در چند روز آینده با او جلسه ای خواهم گذاشت تا بالاخره نظر او هم جلب شود ولی در نهایت ما اصلا مالی باهم صحبت نکردیم و خیلی سریع به توافق رسیدیم.»

شیمیدر در فصل گذشته نتوانست به مرحله نیمه نهایی لیگ برتر بسکتبال صعود کند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 29372

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر