در اوکراین تمرینات سنگینی را انجام می‌دهیم

حسینی: درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود

کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در این مدت تمرینات سنگینی را برای حضور در سوپرکاپ انجام داده‌ایم و به نظرم این درست نیست که بخواهند این بازی را لغو کنند.

حسینی: درست نیست بازی سوپرکاپ لغو شود

گیلان خبر: سید جلال حسینی در خصوص اردوی تیم پرسپولیس در اوکراین گفت: واقعاً تمرینات سخت و نفس‌گیری انجام می‌دهیم به طوریکه در بیشتر روزها روزی 2 جلسه در صبح و عصر تمرینات پرفشار و سنگینی انجام می‌دهیم اما همه ما امیدوار هستیم این تمرینات سنگین اثراتش را در لیگ نشان دهد و باز هم بتوانیم دل هواداران را شاد کنیم. ما از هواداران ممنون هستیم که در این مدت حمایت بسیار خوبی کردند و امیدوارم حمایت آنها از این به بعد هم ادامه پیدا کند تا بتوانیم در چند جبهه که حضور داریم عملکرد موفقی را از خود به جای بگذاریم.

کاپیتان تیم پرسپولیس درخصوص به عقب افتادن دربی 85 در کشور آلمان و اینکه طبق آخرین اعلام قرار شده این بازی 31 تیرماه در شهر بیله‌فلد آلمان برگزار شود، افزود: ما در این مدت تمرینات سخت و سنگینی را انجام دادیم و همگی آماده حضور در سوپر کاپ هستیم، من نمی‌دانم چطور می‌توان تاریخ سوپر کاپ که یک بازی رسمی است را عوض کرد چرا که در همه جای دنیا سوپر کاپ انجام می‌شود و ما هم تمرینات خوبی برای این بازی انجام داده‌ایم. تمرینات ما فشرده و سنگین است و هدف ما کسب قهرمانی سوپر کاپ و خوشحال کردن دل هواداران است.

وی تصریح کرد: به نظر من درست نیست که بخواهند بازی سوپر کاپ را لغو کنند چون این بازی جذابی خواهد بود و به نظرم باید طبق برنامه این بازی انجام شود. بازی سوپرکاپ بازی سختی است این طور نیست که بگوییم می‌توانیم راحت قهرمان شویم. به اعتقاد من عقب و جلو کردن زمان این بازی درست نیست چون سوپرکاپ برای هوادارانمان هم مهم است در سوپر کاپ قهرمان لیگ و قهرمان جام حذفی با هم رقابت می‌کنند و ما مخالف لغو شدن این بازی هستیم.

حسینی تصریح کرد: 2 تیم شایسته به سوپرکاپ رسیده‌اند و هم ما و هم نفت تهران برای این بازی انگیزه‌های زیادی داریم، این حق این دو تیم است که در سوپر کاپ به میدان بروند اما خوب نیست که دست‌هایی در پشت پرده باعث شوند که این بازی انجام نشود. مگر می‌شود برنامه سازمان لیگ را عوض کرد و بازی سوپرجام را لغو نمود. آمادگی ما در این مدت برای حضور در سوپر کاپ بوده و خودمان را آماده این بازی کرده‌ایم. بنابراین اعتقاد دارم لغو کردن بازی درست نیست. هواداران منتظر هستند تا ما قهرمانی سوپرکاپ را برایشان بیاوریم و با وجود اینکه حریف سختی مثل نفت تهران مقابل ماست اما با همه وجود برای برتری در این بازی تلاش می‌کنیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29397

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر