مسابقات کاراته قهرمانی آسیا-قزاقستان

طلای کومیته و کاتا به باقری، رحیمی‌نژاد و صادقی رسید/بهمن یار و تدین نقره‌ای شدند

در ادامه دومین روز از مسابقات کاراته قهرمانی آسیا، آویشن باقری نماینده وزن 55- کیلوگرم تیم ملی دختران به مدال طلای مسابقات دست یافت.

طلای کومیته و کاتا به باقری، رحیمی‌نژاد و صادقی رسید/بهمن یار و تدین نقره‌ای شدند

گیلان خبر: دومین روز از مسابقات کاراته قهرمانی آسیا در حالی از امروز (جمعه) با حضور 660 کاراته کا از 27 کشور در سالن "دولت" شهر آستانه در قزاقستان پیگیری می‌شود که در کاتای انفرادی امید، فاطمه صادقی با پیروزی مقابل نماینده هند با نتیجه 5 بر صفر و تایلند 4 بر یک راهی فینال شد. او در فینال موفق شد 3 بر 2 کاتاروی مالزیایی را شکست دهد و به مدال طلا برسد.

امیریزدان تدین پس از غلبه بر کاتاورهایی از قرقیزستان، امارات و عربستان، راهی فینال شد. تدین در فینال برابر کاتاروی ژاپنی نتیجه را واگذار کرد و به مدال نقره رسید.

در وزن 50-کیلوگرم امید، سارا بهمن یار با برتری مقابل چین یک بر صفر، چین تایپه 6 بر 2 و هند 6 بر صفر راهی فینال مسابقات قهرمانی آسیا شد. بهمن یار در فینال برابر نماینده قزاقستان 4 بر 2 شکست خورد و به مدال نقره رسید.

در بخش کومیته دختران، در وزن 55- کیلوگرم امید، آویشن باقری با پیروزی 2 بر صفر مقابل قرقیزستان و 5 بر یک مقابل ژاپن به فینال مسابقات راه یافت. وی در فینال به مصاف نماینده میزبان رفت و با نتیجه 5 بر یک به برتری دست یافت و مدال طلا را از آن خود کرد.

در وزن 60- کیلوگرم امید، مهدی رحیمی نژاد در فینال برابر کاراته کایی از اردن قرار گرفت و با نتیجه 5 بر 2 پیروز شد و به مدال طلای این وزن دست یافت.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 29452

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر