موفقیت تیم‌های ملی کشتی در رقابت‌های آسیایی

کسب ۶ عنوان قهرمانی حاصل تلاش آزاد و فرنگی‌کاران در تمام رده‌های سنی

تیم‌های ملی کشتی آزاد و فرنگی در تمام رده‌های سنی با کسب ٤٦ مدال موفق به کسب عنوان قهرمانی در آسیا در سال ٢٠١٧ میلادی شدند.

کسب ۶ عنوان قهرمانی حاصل تلاش آزاد و فرنگی‌کاران در تمام رده‌های سنی

گیلان خبر: رقابت‌های کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی آسیا به ترتیب در رده‌های سنی بزرگسالان، جوانان و نوجوانان اردیبهشت، خرداد و تیرماه در کشورهای هند، چین تایپه (تایوان) و تایلند برگزار شد.

از نکات حائز اهمیت این رقابت‌ها قهرمانی تیم‌های ملی ایران در تمامی رده‌های سنی در این مسابقات بود و این موفقیت با تلاش اعضای کادر فنی، سرپرستی و کشتی‌گیران کشورمان و با کسب ٢٢ مدال طلا، ١٣ نقره و ١١ برنز بدست آمد.

* نتایج کشتی‌گیران کشورمان در رقابت‌های فوق به شرح زیر است:

 

تیم کشتی آزاد نوجوانان ایران با کسب 4 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز و 79 امتیاز  قهرمان رقابت‌های آسیایی تایلند شد.

تیم کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان با کسب 3 مدال طلا، 5 نقره و یک برنز و 87 امتیاز عنوان قهرمانی رقابت‌های کشتی فرنگی نوجوانان قهرمانی آسیا در تایلند را از آن خود کرد.

تیم ملی کشتی آزاد جوانان با کسب 3 مدال طلا، 2 نقره و 2 برنز و با 69 امتیاز به عنوان قهرمانی رقابت‌های آسیایی 2017 در چین تایپه رسید.

تیم ملی کشتی فرنگی جوانان با کسب 5 مدال طلا و 2 مدال نقره و کسب 71 امتیاز قهرمان رقابت‌های آسیایی 2017 در شهر تایچونگ کشور چین تایپه شد.

تیم کشتی آزاد بزرگسالان ایران با کسب 3 مدال طلا، یک نقره و 4 برنز و 71 امتیاز به عنوان قهرمانی سی اُمین دوره رقابت‌های کشتی آزاد آسیا در هند رسید.

تیم کشتی فرنگی بزرگسالان ایران با 4 مدال طلا، یک نقره و 2 برنز و کسب 69 امتیاز بعنوان قهرمانی بیست و هفتمین دوره رقابت‌های کشتی فرنگی آسیا در هند رسید.

قطعا موفقیت‌های کسب شده مقدمه‌ای برای حضور موفق در بازی‌های آسیایی ٢٠١٨ جاکارتا و المپیک ٢٠٢٠ توکیو با میدان دادن به جوانان و توجه ویژه به پشتوانه سازی است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 30048

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر