۳۵۰ میلیون تومان از پرسپولیس طلب دارم

قاضی: میل به موفقیت مهاجری یکی از دلایل من برای انتخاب پدیده بود

مهاجم تیم فوتبال پدیده گفت: میل به موفقیت رضا مهاجری یکی از دلایلی حضورم در پدیده بود.

قاضی: میل به موفقیت مهاجری یکی از دلایل من برای انتخاب پدیده بود

گیلان خبر: محمد قاضی در خصوص پیوستنش به پدیده خراسان و شرایط این تیم صحبت‌های زیر را مطرح کرد.

- ابتدا از دلایل حضورت در پدیده صحبت کن.

خوشبختانه با توجه به عملکرد سال گذشته‌ام پیشنهادات خوبی داشتم که جا دارد از آقایان علی دایی که 2 سال خوب را با او تجربه کردم، امیر قلعه‌نویی و مهدی تارتار تشکر کنم که به من لطف داشتند ولی در نهایت با مسئولان باشگاه پدیده به توافق رسیدم. من پدیده را به خاطر شرایط تیمی و مدیریتی خوب انتخاب کردم و تصمیم گرفتم روند رو به رشدم که طی 2 سال اخیر آن را طی کرده‌ام را ادامه بدهم.

- کار کردن با مهاجری چطور است؟

من قبل از پیوستن به پدیده در چند نوبت با آقای مهاجری صحبت کردم و حس کردم او مربی است که میل به موفقیت زیادی دارد، این موضوع انگیزه من را دو چندان کرد و به همین خاطر تصمیم گرفتم با پدیده تحت هدایت او همکاری کنم.

- بازی در شهر امام رضا (ع) هم جذابیت خاصی دارد.

ما هروقت با تیم‌های مختلف به مشهد می‌آمدم حس و حال خاصی داشتم و همیشه دوست داشتم یک بار بازی در شهر امام رضا را تجربه کنم، خوشحالم این توفیق نصیب من شد چون مشهد شهری است که میزبان خیلی از مردم و حتی مردمان کشورهای دیگر است، امیدوارم امسال در کنار بارگاه ملکوتی امام رضا با فوتبالی که بازی می‌کنم بتوانم دل هواداران پدیده را شاد کنم.

- نحوه کار با محمد تقوی چطور است؟

تقوی تفکرات خاص خودش را دارد و در زمانی که در ایران حضور نداشت روی مباحث فنی تغییرات زیادی انجام داده است. در کل کادر فنی تیم پدیده کادر خوبی است و امیدوارم امسال همه سال خوبی کنار هم داشته باشیم.

- بحث شکایت تو از پرسپولیس به AFC هم طی یکی دو روز اخیر سر و صدا کرد.

روز بازی با پیکان بود که متوجه شدم چنین خبری منتشر شده است اما چند نفر از دوستان رسانه‌ای بعد از بازی نزد من آمده و با هم صحبت کردیم و همانجا هم اعلام کردم من چنین اقدامی انجام ندادم اما باید توضیحی درباره مطالباتم از پرسپولیس بدهم. من از سال 90 مبلغ 350 میلیون تومان مطالباتم باقی مانده و وقتی به اداره مالیات مراجعه کردم آنها گفتند که شما کل طلبت را گرفته‌ای. نزدیک به 1.5 سال دوندگی انجام دادم تا ثابت کنم این پول را نگرفته‌ام و بعد از گرفتن یک نامه به مراجع قضایی شکایت کردم. ما بازیکنان برای آنکه به اداره مالیات ثابت کنیم پولمان را نگرفته‌ایم حتماً باید حکم کمیته انضباطی داشته باشیم به همین علت بالاجبار شکایت کرده و کمیته انضباطی به من حکم داد و سپس کمیته استیناف هم آن حکم را تائید کرد. جالب است حکم من حتی به دادرسی ویژه هم رسید که بعید می‌دانم بازیکنی تا این مرحله پیش رفته باشد. بعد از تمام این مراحل نامه فدراسیون را به اداره مالیات بردم چون هم ممنوع الخروج شده بودم و هم ممنوع المعامله به همین علت برای آنکه بتوانم مسیر زندگیم را راحت طی کرده و جلو ببرم حکم را به اداره مالیات دادم تا کارهایم روی روال بیفتد، حالا هم یکی از طلبکاران باشگاه پرسپولیس هستم و منتظرم تا مطالباتم پرداخت شود.

- صحبت خاصی باقی مانده؟

نکته‌ای که برای من خیلی مهم است اینکه من 12 گل سال گذشته در لیگ زدم و آقای گل جام حذفی هم شدم، دوست دارم به این شرایط ادامه بدهم و امسال یکی از مسافران جام جهانی باشم. امیدوارم ما به اتفاق اعضای تیم، کادر فنی و مدیریت باشگاه بتوانیم به موفقیت برسیم و در راه پیشرفت نیز نیازمند کمک تمامی هم‌تیمی‌های عزیزم هستم، دست تک تک هواداران پدیده را می‌بوسم و بابت میهمان‌نوازی مردم خوب مشهد از آنها تشکر می‌کنم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 30488

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر