با درخواست سرمربی تیم‌ ملی

نفرات حاضر در مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز به ۱۲ نفر افزایش یافت

با درخواست سرمربی تیم ملی تنیس روی میز نفرات حاضر در مسابقات انتخابی تیم ملی بزرگسالان از ۱۰ به ۱۲ نفر رسید.

نفرات حاضر در مسابقات انتخابی تیم ملی تنیس روی میز به ۱۲ نفر افزایش یافت

گیلان خبر: جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ‌ملی بزرگسالان طی درخواستی مکتوب خواستار افزایش تعداد نفرات حاضر در مسابقات انتخابی تیم ‌ملی گردید.

لطف الله نسبی در این درخواست با توجه به اهمیت ایجاد انگیزه و تلاش بیشتر در بین ورزشکاران برای قرار گرفتن در بین حاضرین در مسابقات انتخابی تیم ملی، حضور تعدادی بیشتر از ورزشکاران را در مسابقات انتخابی به منظور ارزیابی بهتر کادر تیم های ملی خواستار شد.

این درخواست‌ پس از بررسی‌های لازم با موافقت ریاست فدراسیون جهت اصلاح آیین نامه به عوامل اجرایی ابلاغ شد.

در همین راستا پس از اصلاح آیین نامه انتخابی تیم ملی ، مقرر می گردد در سال جاری 10 ورزشکار حاضر در رنکینگ ملی(نفرات دوم تا یازدهم) به اضافه دو ورزشکار بنا به تشخیص و پیشنهاد سرمربی (ورزشکارانی که حداقل در دو تور از سه تور ایرانی بزرگسالان شرکت کرده باشند) جمعا به تعداد 12 نفر در مسابقات انتخابی حاضر شوند.

این مورد در رابطه با انتخابی تیم ملی بانوان بزرگسال نیز اعمال خواهد شد.

ضمنا نفر اول رنکینگ‌ ملی در رده سنی بزرگسالان طبق آیین‌نامه مستقیما به عضویت تیم ‌ملی برگزیده و نفر دوم تیم ‌ملی هم‌ پس از برگزاری اولین دور مسابقات انتخابی و با جمع امتیازات پایه رنکینگ و مرحله اول انتخابی برگزیده و از حضور در مرحله دوم‌ انتخابی معاف می گردد.

همچنین نفرات هشتم تا دوازدهم جمع امتیازات (امتیازات پایه رنکینگ و امتیازات مرحله اول) در پایان مرحله اول‌انتخابی ، کماکان امکان حضور در مرحله دوم را نداشته و از دور مسابقات کنار گذاشته می شوند .

قابل ذکر است که اولین دوره تور ایرانی بزرگسالان از مورخه 10 تا 13 مرداد به میزبانی استان قزوین و با نام بزرگداشت دهه کرامت برگزار می‌شود.


منبع: فارس

کد مطلب: 30494

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر