رئیس کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی:

اتفاقات فرودگاه تبریز مورد تایید ما نیست

رئیس کانون هواداران تراکتورسازی تبریز با تقبیح اتفاقات فرودگاه تبریز که در آن به بازیکنان پرسپولیس توهین و حمله شد، گفت: ما به هیچ عنوان حرکت چند نفر در فرودگاه تبریز را تایید نکرده و کانون هواداران باشگاه تراکتورسازی در این حادثه هیچ نقشی نداشته است.

اتفاقات فرودگاه تبریز مورد تایید ما نیست

گیلان خبر: اسماعیل قلیچ‌خانی ظهر امروز اظهار داشت: باشگاه پرسپولیس ادعای کرده است روز گذشته تعدادی تماشاگر تراکتورسازی در فرودگاه تبریز حضور یافته و به این تیم توهین کرده است و باید عنوان کنم اولا نباید حرکت انگشت‌شمار تعدادی که هویت‌شان هم مشخص نیست، به پای کل تیم نوشته شود و دوما هیچ مدرکی مبنی بر توهین به افرادی نظیر علی پروین، احمدزاده و یا مرحوم هادی نوروزی نیست و در فیلم منتشرشده نیز چنین چیزی وجود ندارد و بیشتر شبیه کری تماشاگران دارد‌.

وی گفت: در جلسه‌هایی که با لیدرهای تراکتورسازی داشتیم تاکید کردیم که به هیچ عنوان به تیم حریف توهین نشده و تنها تیم تراکتورسازی تشویق شود و باشگاه تراکتورسازی با شرایط امروز خود نباید به هیچ عنوان بهانه‌ای برای محروم شدن از حضور تماشاگرانش دهد‌.

قلیچ‌خانی تاکید کرد: ما به هیچ عنوان حرکت چند نفر در فرودگاه تبریز را تایید نکرده و کانون در این مورد هیچ نقشی نداشته و ما قادر نیستم تمام تماشاگران تراکتورسازی را تک به تک کنترل کنیم. ‌

رییس کانون هواداران تراکتورسازی گفت: توهین احتمالی در فرودگاه تبریز را محکوم می‌کنیم و باید عنوان کنم عده‌ای به دنبال حاشیه‌سازی هستند و همیشه دنبال جنجال‌سازی بوده و افراد حاضر در فرودگاه تبریز قطعا از تماشاگران اصیل و با فرهنگ تراکتورسازی نیستند‌ و هویت آنها برای ما مشخص نیست.

وی افزود: یک بار باید به صورت ریشه‌ای این موضوع حل شود و وقتی در تهران به صورت گسترده به تیم تراکتورسازی و هواداران آن توهین می‌شود و عملا هم هیچ برخوردی با تیم میزبان و هوادارانش نمی‌شود، بازخورد آن به تبریز کشیده شده و شاهد اتفاقات بعدی هستیم‌.

قلیچ‌خانی گفت: امیدواریم شاهد بازی خوبی بین دو تیم باشیم و در مورد ظرفیت تماشاگران تیم مهمان گفتیم قانون 10 درصد می‌گوید و ما حاضریم 20 درصد به تیم مهمان اختصاص دهیم به شرطی که در تهران نیز به ما 20 درصد را بدهند.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 30748

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر