گل‌محمدی: مشکلات زیادی داریم اما مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستیم

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تأکید کرد، سرخپوشان تبریزی مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستند.

گل‌محمدی: مشکلات زیادی داریم اما مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستیم

گیلان خبر: یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از بازی استقلال تهران - تراکتورسازی، اظهار داشت: ابتدا روز خبرنگار را به خبرنگاران تبریک می‌گویم. شرایطی که تیم تراکتورسازی دارد و از دو پنجره نقل‌وانتقالات محروم است، برای اولین بار در فوتبال ایران تجربه شد. ما اولین تیمی هستیم که این مشکلات را می‌گذارنیم. عدم پشتوانه‌سازی یکی دیگر از مشکلات ما بود. باشگاه تراکتورسازی از نیم‌فصل سال گذشته می‌دانست که از پنجره نقل‌وانتقالات بعدی محروم است، اما هیچ کاری برای بازیکنان جوان انجام نشد. آنها به امان خدا رها شده بودند. بازیکنان جوانی که امسال به تیم ما اضافه شدند، از نظر تاکتیکی و جسمانی مشکلات زیادی دارند. نیمی از بازیکنان ما جوان هستند که بی‌توجهی، مشکلات زیادی برای آنها به وجود آورده است.

مشکلات زیادی داریم اما مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستیم

وی در ادامه افزود: در کنار این مسائلی که عنوان کردم بحث مصدومیت سینا عشوری، هادی محمدی و عارف آغاسی نیز از دیگر مشکلات ما بود که باعث شده که دست ما خالی‌تر باشد. ما در دو بازی گذشته بدشانس نیز بودیم و علی‌رغم اینکه می‌توانستیم حداقل یک امتیاز کسب کنیم، اما هر دو بازی را واگذار کردیم. با وجود همه مشکلاتی که به آنها اشاره کردم ما مقابل هیچ تیمی از پیش بازنده نیستیم و این موضوع را در دو بازی گذشته نشان دادیم و سربلند از میدان بیرون آمدیم.

چیزی که به ما کمک می‌کند سخت تلاش کردن و بیشتر انرژی گذاشتن است

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی همچنین خاطر نشان کرد: از بچه‌های خودمان می‌خواهم که با شجاعت بیشتری بازی کنند و به اینکه مقابل استقلال و تماشاگرانش بازی خواهند کرد فکر نکرده و دنبال بازی جوانمردانه باشند. مسلماً بازی سختی داریم، استقلال مهره‌های خوبی جذب کرده و برای لیست 18 نفره خود مشکل دارد چه برسد به انتخاب 11 نفر، اما چیزی که ما داریم اراده قوی است و باید با انرژی و اراده بالا بازی کنیم. جدا از مشکلاتی که داریم دنبال انجام بازی تماشاگرپسند هستیم. به آینده هم امیدواریم هرچند که نیم‌فصل سختی را در پیش داریم. چیزی که اکنون به ما کمک می‌کند، سخت تلاش کردن و بیشتر انرژی گذاشتن است.

می‌توانیم در بازی مقابل استقلال امتیاز بگیریم

گل‌محمدی در پاسخ  به این پرسش که «چه برنامه‌ای برای خروج تراکتورسازی از بحران پیش آمده دارید؟»، عنوان کرد: اگر از لحاظ فنی بخواهیم حرف بزنیم، تمام تلاش خود را برای ارزیابی حریف انجام داده‌ایم و تمرینات خوبی را هم پشت سر گذاشته‌ایم. در صورت داشتن تمرکز و توجه به نقاط ضعف و قوت استقلال می‌توانیم در بازی فردا امتیاز کسب کنیم و با دست پر به تبریز بازگردیم.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 31173

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر