برای ماندن در سطح اول جهان باید در سرویس و دریافت اول پیشرفت کنیم

سیدعباسی: والیبال ایران نباید مشکلی در آسیا داشته باشد

کارشناس والیبال ایران گفت: والیبال ایران بسیار پیشرفت کرده است و نباید مشکلی با حریفان آسیایی خود داشته باشد.

سیدعباسی: والیبال ایران نباید مشکلی در آسیا داشته باشد

گیلان خبر: جهانگیر سیدعباسی درمورد شرایط تیم ملی والیبال ایران در رقابت‌های انتخابی جهان اظهار داشت: تیم ایران در بازی اول شروع بسیار خوبی داشت. غیر از ست دوم در سایر ست‌ها برتری ایران بر کره‌جنوبی کاملاً محسوس بود. در مجموع به نظرم نحوه بازی ایران با کره‌جنوبی تفاوت داشت و برتر بودیم.

وی ادامه داد: تیم ایران سطح بالایی دارد و با این شرایط نباید در آسیا مشکلی داشته باشیم. البته نباید اشتباه کنیم و معیار سنجش تیم ملی را تیم‌های آسیایی قرار دهیم. ما از آسیا فراتر هستیم، اما برای اینکه در جهان هم بتوانیم همیشه در جمع مدعیان باشیم باید در برخی فاکتورهای پیشرفت کنیم.

کارشناس والیبال ایران خاطرنشان کرد: تیم ایران در بخش سرویس از تیم‌های خوب دنیا عقب است، اما با این حال در ست اول برابر کره‌جنوبی عملکرد بسیار خوبی داشتیم. در ست دوم این فاکتور و دریافت اول ایران دچار مشکل شد، اما در مجموع ما بازیکنانی داریم که تکنیک بالایی دارند و می‌توانند برخی ضعف های تیم را برطرف کنند.

سیدعباسی عنوان کرد: تیم ایران باید در سرویس و دریافت اول بهتر شود تا بتواند همیشه در سطح اول جهان با حریفان خود رقابت کند. با این روند فعلی در مسابقات انتخابی جهان مشکلی نخواهیم داشت، اما شاید در بازی‌های قهرمان قاره‌ها کمی دچار مشکل شویم.

وی درمورد لیست اعلام شده توسط کولاکوویچ برای مسابقات قهرمان قاره‌ها، گفت: از اینکه دیدم جوانان خوبی در لیست سرمربی تیم ملی هستند خوشحال شدم، اما به نظرم این تعیین کننده نیست و باید منتظر ماند و دید که نفرات نهایی چه بازیکنانی خواهند بود. به نظر من می‌توان برخی از بازیکنان جوان را رفته‌رفته وارد ترکیب اصلی کرد. با تمام احترامی که برای کادر فنی قائل هستم و اینکه بسیار به نظم اعتقاد دارم دوست داشتم نام عادل غلامی را هم در لیست اعلام شده می‌دیدیم که به هر حال اینگونه نشد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31330

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر