با اضافه شدن ۲ مهاجم خارجی بازی خوبی مقابل پدیده انجام می‌دهیم

پیری: کمیته تعیین وضعیت پرونده ندارد و زودتر می‌تواند در مورد ماهینی تصمیم‌گیری کند

معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان، گفت: اقدامات لازم برای دریافت مجوز بازی سابا تاوادزه را انجام دادیم و اگر مشکل خاصی به وجود نیاید طی امروز و فردا ITC او هم صادر می‌شود.

پیری: کمیته تعیین وضعیت پرونده ندارد و زودتر می‌تواند در مورد ماهینی تصمیم‌گیری کند

گیلان خبر: یعقوب پیری در مورد شکست استقلال خوزستان مقابل سایپا در هفته سوم لیگ برتر، گفت: در نیمه اول یک مقدار سر در گم بودیم . در نیمه دوم دو اشتباه فردی باعث شد دو گل دریافت کنیم. بعد از این اتفاق مدتی طول کشید تا بازیکنان به شرایط عادی باز گردند. در ادامه یک گل را جبران کردیم و بعد از گل هم چند موقعیت خوب به دست آوردیم که در یک صنحه رضا کرملاچعب با گلر حریف تک به تک شد و یک موقعیت خوب هم به موسی کولی‌بالی رسید اما این توپ‌ها از دست رفت. در 25 دقیقه پایانی تیم ما به طور کامل سوار بازی بود اما متاسفانه روی دو غفلت گل خوردیم. سایپا هم تیم بسیار خوبی است و از بازیکنان بسیار خوبی بهره می‌برد.

وی در مورد ITC جونیور مارینی، تصریح کرد: مجوز بازی این بازیکن صادر شده است و او مشکلی برای حضور در بازی هفته چهارم ندارد. 

سخنگوی باشگاه استقلال خوزستان در مورد وضعیت سابا تاوادزه مهاجم گرجستانی تیمش، گفت: اقدامات لازم برای دریافت مجوز بازی این بازیکن را انجام دادیم و اگر مشکل خاصی به وجود نیاید طی امروز و فردا ITC او هم صادر می‌شود.

پیری در مورد اینکه وضعیت بازیکنان تحت قرارداد این تیم که راهی باشگاه دیگری شدند مشخص نشد و دانیال ماهینی هم در پیراهن سایپا به مصاف این تیم رفت، اظهار داشت: کمیته تعیین وضعیت باید پاسخگوی این مسئله باشد. نمی‌دانیم وضعیت این بازیکنان به چه شکلی است. آیا قرار است این بازیکنان محروم شوند و جریمه‌ای تعلق می‌گیرد. کمیته تعیین وضیعت به تازگی تشکیل شده  و اصلا پرونده ندارد، آنها می‌توانند خیلی زود به این مسئله رسیدگی کنند اما تا به امروز چیزی اعلام نشده است. حتی به ما اعلام نشده تا یک هفته یا یک ماه دیگر قرار است به این پرونده رسیدگی  شود یا نه. خواهش ما از روزبه وثوق احمدی و سایر مسئولان مربوطه این است که هر چه زودتر با تعامل باشگاه‌ها به این مسئله رسیدگی شود و تکلیف ما مشخص شود. یا رای به سود ما یا به سود طرف مقابل است. قانون هر چه حکم می کند را اعلام کنند تا تکلیفمان را بدانیم. بازیکنی که با ما قرارداد داشته به باشگاه دیگری منتقل شده و مقابل خودمان به میدان رفته است و هیچ مشکلی به وجود نیامده است.  امیدوارم هر چه زودتر دوستانمان در کمیته تعین وضعیت تکلیف این مسئله را مشخص کنند.

وی در رابطه با دیدار هفته چهارم تیمش مقابل پدیده، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه دو بازیکن خارجی  به تیم اضافه می شوند و شرایط ما به گفته سرمربی در خط حمله نیاز به ترمیم دارد بتوانیم در این مسابقه عملکرد خوبی داشته باشیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31413

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر