2 خبر از تیراندازی

آغاز اردوی اهداف پروازی از امروز و شروع لیگ برتر از 2 شهریور

تیم ملی تیراندازی اهداف پروازی کشورمان برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان اردوی آمادگی خود را از امروز آغاز می‌کند.

آغاز اردوی اهداف پروازی از امروز و شروع لیگ برتر از 2 شهریور

گیلان خبر: به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی، مسابقات قهرمانی جهان اهداف پروازی از 8 شهریورماه به میزبانی روسیه در شهر مسکو آغاز می شود و تا 20 شهریور ادامه دارد. تیم ملی اهداف پروازی کشورمان نیز در دو بخش مردان و زنان در این رقابت ها شرکت می کند.

به همین منظور اردوی آمادگی تیم ملی تیراندازی اهداف پروازی با حضور ورزشکاران رشته های تراپ و اسکیت از امروز 30 شهریور ماه به مدت 8 روز آغاز شده و تا 7 شهریور در سایت اهداف پروازی ادامه خواهد داشت.

در رشته تراپ مردان، محمدحسین پرورش نیا، امیرحسین آقازاده، علیرضا عسگری، علی قادریان، مهدی اکبری، در رشته اسکیت رامتین بشارتی، علی دوستی و علی احمدی و در رشته تراپ بانوان، مرضیه پرورش نیا، فاطمه امیر بهزادی و غزاله جهاندار به اردو دعوت شدند.

در بخش تراپ بانوان پیام رجایی و در تراپ و اسکیت مردان فرشید عبدالمحمدی به عنوان مربیان این رشته بر روند تمرین ورزشکاران نظارت دارند.

* استارت لیگ برتر تیراندازی مردان از 2 شهریور

یازدهیمن دوره لیگ برتر در هفته آغازین به میزبانی نیروی مقاومت دنبال می شود که 7 تیم، نیروی زمینی ارتش، هیات سمنان، شرکت ملی حفاری، پاس ناجا، هیات کرمان، مقاومت و نظام مهندسی ساختمان قم در خط آتش قرار خواهند گرفت. هفته دوم این مسابقات نیز روز جمعه سوم شهریورماه برگزار خواهد شد.

در لیگ برتر مردان 48 ورزشکار در 14 هفته پا به رقابت خواهند گذاشت. در هفته اول تیم نزاجا و در هفته دوم هیات سمنان استراحت خواهند داشت. 

محل برگزاری این مسابقات سالن 80 خط مجموعه ورزشی آزادی می باشد که در لیگ برتر تیراندازی مردان با برگزاری فینال در هر رشته به پایان می رسد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31934

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر