گزارشی از چین تایپه

حسینی: داور خطای زمانی گرفت تا میزبان جلو بزند

مربی تیم کامپوند تیراندازی با کمان دانشجویان ایران گفت: داور خطای زمانی گرفت و از حریف عقب افتادیم.

حسینی: داور خطای زمانی گرفت تا میزبان جلو بزند

گیلان خبر: سیدمحمدصابر حسینی اظهار داشت: در رقابت‌های تیراندازی امروز (دوشنبه) از چین تایپه جلوبودیم. اما داور خطای زمانی گرفت که همین امر باعث شد تا میزبان جلو زده و نتیجه به سود چین تایپه شود.

وی ادامه داد: داور 2 خطا گرفت.یک خطای زمانی و بعد این که پای بازیکن روی خط بوده که همین امر ما را کار برای ما با مشکل مواجه کرد.

او افزود: کمانداران در میکس 80 ثانیه برای زدن 4 تیر فرصت دارند.اما به خاطر خطای بازیکنان و خارج کردن آنها و سپس بازگشت دوباره به محوطه، حدود 20 ثانیه هدر رفت.همین امر ابتدا باعث کاهش وقت و سپس بوجود آمدن استرس و کاهش کیفیت کار شد.

وی همچنین ناداوری در نتیجه تیر مشکوک برای کماندار ایرانی و لطف زیاد برای کماندار  تایپه برای تیر مشابه را دلیل عقب افتادن دو امتیازی تیم ایران و حدف آنان  از دور رقابت های  دانست.

تیر مشکوک تیری است که بین دو  خط سیبل قرار می گیرد که به گفته حسینی در مورد تیم ایران داور بین 9 و 10 ، امتیاز 9 را انتخاب و در مورد تیم تایپه عکس این عمل کرده است. تیم کشورمان با نتیجه 146 در برابر 148 و با دو اختلاف از دور رقابت ها حذف شد. تیم میکس دانشجویان  با ترکیب فرشته قربانی و یاسر عموئی در این رقابت ها شرکت کرد.

پیکارهای دانشجویان جهان در 21 رشته از روز گذشته در چین تایپه  آغاز شد و تا 8 شهریور ماه ادامه خواهد یافت.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 31935

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر