ترابیان: ناظر مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا از سوی AFC معرفی شد

رئیس کمیته فنی فوتسال گفت: طبق اعلام AFC جیسینگ همان بازرسی که در ابتدا جهت بازدید مراحل میزبانی به ایران آمده بود به عنوان ناظر AFC در این مسابقات به ما معرفی شده است.

ترابیان: ناظر مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا از سوی AFC معرفی شد

گیلان خبر: عباس ترابیان در مورد آخرین وضعیت شهر تبریز که به عنوان میزبان مقدماتی جام ملت‌های آسیا معرفی شده است، گفت: من امشب عازم تبریز هستم و قرار است فردا در جلسه‌ای هماهنگی که در اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی که با حضور مسئولان این استان و هیأت فوتبال تشکیل شود حضور پیدا می‌کنم.

وی در ادمه گفت: در این جلسه من یک چارت سازمانی خاصی جهت برگزاری این مسابقات آماده کردم و قرار است که در رابطه با این موضوع و  موضاعات موارد میزبانی این بازیها در شهر تبریز بحث و بررسی شود و جهت بهتر برگزار شدن این مسابقات تبادل نظر صورت گیرد. 

رئیس کمیته فنی فوتسال گفت: ریاست این چارت سازمانی بر عهده مسئولین استان آذربایجان شرقی است و من فقط به عنوان مدیر اجرایی برگزاری این مسابقات در تبریز حضور دارم.

وی افزود: نکته قابل توجه برگزاری این مسابقات این است که برگزاری  این مسابقات بر عهده نیروهای خوب و توانای تبریزی انجام خواهد شد از AFC به ما خبر رسیده جیسینگ همان بازرسی که در ابتدا جهت بازدید مراحل میزبانی به ایران آمده بود  به عنوان ناظر AFC در این مسابقات به ما معرفی شده است.

وی در پایان گفت: همچنین  از طرف AFC اعضای دیگر کشورهای ناظر  که در این مسابقات حضور خواهند داشت از کشورهای هنگ کنگ، بحرین، چین، ژاپن، لبنان، مالزی، چین تایپه، فیلیپین، تایلند و ویتنام در قالب یک گروه کامل ناظر داوری و داور و ...در این مسابقات حضور خواهند کرد.

مسابقات فوتسال مقدماتی جام ملتهای آسیا از 21 الی 25 مهرماه در استان آذربیجان شرقی در شهر تبریز برگزار می گردد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32022

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر