رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان:

حکمی به صورت مکتوب در خصوص دستیاران ژوزه به فدراسیون فوتبال نرسیده است

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان گفت: در رسانه‌ها خوانده‌ام که رأی دستیاران ژوزه صادر شده اما به صورت مکتوب در این خصوص حکمی به فدراسیون فوتبال نرسیده است.

حکمی به صورت مکتوب در خصوص دستیاران ژوزه به فدراسیون فوتبال نرسیده است

گیلان خبر: روزبه وثوق احمدی در خصوص اینکه آیا رأی شکایت دستیاران مانوئل ژوزه از باشگاه پرسپولیس به دست فدراسیون فوتبال رسیده یا نه، گفت: تا این لحظه که با شما صحبت می‌کنم هیچ رأیی در این خصوص به فدراسیون فوتبال نرسیده است اما شاید رأی به دست مسئولان پرسپولیس رسیده باشد هرچند که رأی از سوی دادگاه CAS صادر خواهد شد. اما به هر حال چون خود فیفا هم درگیر این پرونده بوده باید یک رونوشت از رأی به فدراسیون فوتبال می‌رسید که این اتفاق نیفتاده است.

وی در پاسخ به این سوال که احتمال دارد که رأی دستیاران ژوزه هنوز صادر نشده باشد، افزود: بله این احتمال وجود دارد که هنوز رأی صادر نشده باشد اما بهتر است از خود مسئولان باشگاه پرسپولیس در این خصوص سئوال کنید چون خود آنها می‌توانند بهترین جواب را به این سوال بدهند. البته از دادگاه CAS یا خود فیفا هم می‌توانید این سوال را بپرسید. خود من در رسانه‌ها و به صورت شفاهی شنیدم که حکم 400 هزار دلاری دستیاران ژوزه صادر شده اما به صورت مکتوب چنین چیزی را ندیدم.

رئیس کمیته تعیین وضعیت بازیکنان درباره اینکه امکان دارد رأی دستیاران صادر شود اما رأی ژوزه صادر نشده باشد؟ اظهار داشت: بله احتمال این موضوع وجود دارد چراکه هرکدام از آنها پرونده‌ای جداگانه تشکیل دادند و این احتمال وجود دارد که آراء هم جداگانه صادر شود. البته این را باید بگویم که ما در فدراسیون فوتبال منتظر اعلام رأی نیستیم اما همانطور که گفتم تا این لحظه رأیی به صورت مکتوب به دست ما در خصوص این پرونده نرسیده است.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32069

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر