با این نتایج به آینده کشتی فرنگی امیدوارم شدیم

اسفندیاری‌فر: خوشحالیم اعتمادمان به جوانان نتیجه داد

مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: با این نتایج به آینده کشتی فرنگی امیدوارم شدیم و با این نفرات برای چندین سال کشتی فرنگی ایران بیمه خواهد شد.

اسفندیاری‌فر: خوشحالیم اعتمادمان به جوانان نتیجه داد

گیلان خبر: مهرداد اسفندیاری‌فر درباره کسب عنوان نایب قهرمانی رقابت‌های کشتی فرنگی قهرمان جهان گفت: خوشحالم که موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی شدیم؛ برای اولین بار در تاریخ با 6 فرنگی‌کاری که تجربه حضور در میدان جهانی را نداشتند عازم مسابقات شدیم.

وی ادامه داد: نتایج قابل قبولی کسب کردیم و تمام بچه‌ها خوب بودند. خوشحالیم اعتمادی که به جوانان کردیم جواب داد. الیاسی سال گذشته در چنین زمانی در جوانان جهان پنجم شده بود، اما امسال در رده بزرگسالان برای مدال برنز می‌جنگد که نشان می‌دهد رشد کرده و اعتماد به نفس پیدا کرده است.

مربی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: حسین نوری چندین قهرمان بزرگ را شکست داد و ثابت کرد شایسته این مدال و عنوان بوده است. گرایی 2 عنوان‌دار المپیک و جهان را شکست داد و به او امیدوار شدیم.

اسفندیاری‌فر خاطر نشان کرد: با این نتایج به آینده کشتی فرنگی امیدوارم شدیم و برای چندین سال کشتی فرنگی ایران بیمه خواهد شد که می‌توانیم با اعتماد به این نفرات در المپیک آینده موفق باشیم. تمام تلاش ما این است بتوانیم با میدان دادن به چنین جوانانی گام در مسیر پیشرفت کشتی فرنگی بگذاریم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32072

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر