کره‌‌ای‌ها هنوز پیراهن‌های مشکی مُحرم را فراموش نکرده‌اند

توزیع 60 هزار تی‌شرت رایگان قرمز برای تحت فشار قراردادن تیم کی‌روش

یک مقام مسئول در فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی از برنامه‌های ویژه برای حضور هواداران‌شان در بازی با ایران و تدارک گستره در این بازی خبر داد.

توزیع 60 هزار تی‌شرت رایگان قرمز برای تحت فشار قراردادن تیم کی‌روش

گیلان خبر: تیم ملی فوتبال کشورمان قرار است طبق برنامه 9 شهریور و از سری رقابت‌های مقدماتی جام جهانی 2018 در سئول مقابل تیم ملی کره‌جنوبی به میدان برود که این بازی برای کره‌ای‌ها بسیار مهم خواهد بود چرا که آنها برای صعود به جام جهانی نیاز مبرمی به امتیاز این بازی دارند و به همین دلیل تدارک گسترده‌ای را هم برای این بازی پیش بینی کرده‌اند.

کانون هواداران تیم ملی کره‌جنوبی اعلام کرد که برای بازی 9 شهریور مقابل ایران 60 هزار پیراهن متحدالشکل و قرمز فراهم شده و قرار است این لباس‌ها در استادیوم توزیع شود تا با این حرکت، به تیم ملی ایران فشار آورده شود.

این در حالی است که شی تائه یونگ سرمربی تیم کره‌جنوبی مدعی شده که با فشار هواداران کره‌ای فشار زیادی را روی تیم ایران وارد خواهند آورد. این مربی مدعی شده هواداران تیم ملی ایران هم در بازی رفت همین کار را با تیم ملی کره کردند؛ آنجایی که 80 هزار ایرانی با لباس‌های مشکی (به دلیل تقارن بازی ایران و کره‌جنوبی با شب عاشورای حسینی) در ورزشگاه آزادی حضور پیدا کردند و با فریادها و شعارهای‌شان این تیم را تحت فشار زیادی قرار دادند.

یک مقام مسئول در فدراسیون فوتبال کره‌جنوبی اعلام کرده تاکنون بیش از 45 هزار بلیت این بازی فروخته شده و به جز پخش لباس‌های رایگان بین هواداران، برای آن‌ها تدارک ویژه‌ای هم دیده شده است و با این کار قصد دارند هواداران‌شان را برای حضور در استادیوم تهییج کنند.

از طرفی با تغییر ساعت بازی این مقام مسئول مدعی شده دیگر کره‌ای‌ها تحت فشار بازی ازبکستان قرار ندارند و در ساعت جدید بازی، هواداران می‌توانند راحت‌تر به استادیوم بیایند.

 


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 32353

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر