والیبال جام قهرمانان بزرگ - ژاپن

غفور: امیدوارم با شرایط متفاوتی نسبت به لیگ جهانی بازی کنیم

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران گفت: هدف ایران در جام قهرمانان بزرگ جهان کسب نخستین مدال جهانی است و امیدوارم با شرایط متفاوتی نسبت به لیگ جهانی با ایتالیا بازی کنیم.

غفور: امیدوارم با شرایط متفاوتی نسبت به لیگ جهانی بازی کنیم

گیلان خبر: به نقل از سایت فدراسیون والیبال، امیر غفور در آستانه آغاز مسابقات جام قهرمانان بزرگ مردان جهان در ژاپن، اظهار داشت: تیم ایران از نظر آمادگی و هماهنگی، شرایط بسیار خوبی دارد و با تمرینات چند ماه اخیر به اوج آمادگی رسیده است. امیدوارم بتوانیم در این رقابت‌ها تاکتیک‌های تمرینی تیم را به خوبی به نمایش بگذاریم و نتیجه خوبی نیز بگیریم.

پشت خط زن تیم ملی والیبال ایران درباره شرایط تیم ایران نسبت به چهار سال گذشته این رقابت‌ها، گفت: به یقین تیم‌های شرکت کننده در جام قهرمانان بزرگ جهان در بهترین شرایط خود در مسابقات حضور می‌یابند و این موضوع برای تیم ایران نیز صدق می‌کند. همه تیم‌ها قهرمان قاره‌های خود بوده که نشان می‌دهد از بهترین‌های جهان هستند. ملی پوشان ایران نیز در این مسابقات تلاش می‌کنند از دوره قبل نتیجه بهتری بگیرند. هدف ایران کسب نخستین مدال جهانی است و برای این هدف باید تلاش زیادی انجام دهیم.

غفور درباره ایتالیا نخستین حریف ایران در این رقابت‌ها، گفت: مسابقه با ایتالیا برای تیم ایران بسیار مهم است، زیرا هم نخستین مسابقه ایران در این تورنمنت مهم است و هم ایتالیا یکی از حریفان اصلی در مسیر کسب مدال محسوب می‌شود. در مجموع امیدوارم با شرایط متفاوتی نسبت به لیگ جهانی با این تیم بازی کنیم.

رقابت‌های جام قهرمانان بزرگ قاره‌ها از 21 تا 26 شهریور به میزبانی کشور ژاپن و در دو شهر ناگویا و اوساکا برگزار می‌شود. تیم ملی والیبال ایران از ساعت 11 و 10 دقیقه فردا (سه شنبه) در نخستین مسابقه خود به مصاف ایتالیا می‌رود.

 

منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 33511

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر