می‌خواهم خودم را به عنوان مدعی دوبنده تیم ملی بزرگسالان مطرح کنم

صادقی: انگیزه زیادی برای قهرمانی در بازی‌های داخل سالن دارم

ملی‌پوش وزن 61 کیلوگرم کشتی آزاد در بازی‌های داخل سالن آسیا، گفت: انگیزه زیادی برای قهرمانی در این رقابت‌ها دارم و امیدوارم بتوانم مزد زحماتم را در این چند ماه بگیرم.

 صادقی: انگیزه زیادی برای قهرمانی در بازی‌های داخل سالن دارم

گیلان خبر: ایمان صادقی درباره حضورش به عنوان ملی‌پوش وزن 61 کیلوگرم کشتی آزاد در بازی‌های داخل سالن آسیا، گفت: از اعتمادی که به من شد تشکر می‌کنم و امیدوارم با کسب یک مدال خوش‌رنگ بتوانم پاسخ خوبی به اعتماد مربیان و شورای فنی بدهم.

وی ادامه داد: در این مدت زحمات زیادی کشیده‌ام و ماه‌هاست که در اردو هستیم؛ تمام هدفم کسب عنوان قهرمانی و مدال طلا در این مسابقات است و امیدوارم مزد زحماتم را بگیرم. برای نخستین بار است که قرار است در یک رویداد رسمی در رده سنی بزرگسالان کشتی بگیرم؛ هیجان‌زده هستم و انگیزه زیادی برای موفقیت در این رقابت‌ها دارم.

دارنده مدال طلای جوانان جهان تصریح کرد: بعد از قهرمانی در رده جوانان در سال 2015 تلاش زیادی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی بزرگسالان کردم، اما موفق نشدم و حالا فرصت مناسبی دست داده تا بتوانم توانایی‌هایم را ثابت کنم. انگیزه زیادی هم دارم؛ از طرف دیگر تمام هدفم این است که با موفقیت در این مسابقات نظر مثبت کادر فنی را برای حضور در مسابقات جهانی زیر 23 سال جلب کنم. 

صادقی خاطرنشان کرد: با توجه به فرایند انتخابی تیم ملی و شرایط سنی‌ام می‌توانم در این رقابت‌ها به میدان بروم که امیدوارم با حضوری موفق در مسابقات جهانی نیز خودم را به عنوان یکی از مدعیان اصلی دوبنده تیم ملی در رده بزرگسالان مطرح کنم. من زحمات خودم را کشیده‌ام و امیدوارم در روز مسابقه نیز بتوانم آن چیزی که مربیان برنامه‌ریزی کرده‌اند در روی تشک پیاده کنم.

وی افزود: از زحمات کادر فنی و فدراسیون کشتی که در این مدت حمایت‌های خوبی از ما داشتند تشکر می‌کنم؛ امیدوارم در این روزهای باقیمانده نیز بدون هیچ مشکلی اردوها را به پایان برسانیم و با آمادگی تمام در بازی‌های داخل سالن روی تشک برویم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 33752

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر