تنها ورزشکاری هستم که برای حضور در سنگین وزن ۲۳ کیلو کم کردم

قلی‌پور: حداقل عنوان نایب قهرمانی دوره گذشته را تکرار می‌کنیم

پرافتخارترین ووشوکار ایران گفت: با وجود میزبانی روس‌ها حداقل عنوان نایب قهرمانی دوره گذشته ووشو ایران را تکرار می‌کنیم.

قلی‌پور: حداقل عنوان نایب قهرمانی دوره گذشته را تکرار می‌کنیم

گیلان خبر: حمید قلی‌پور در خصوص شرایط خود برای حضور در مسابقات جهانی ووشو اظهار داشت: خدا را شکر بعد از پشت سر گذاشتن تمرینات سخت در حال حاضر در شرایط بسیار خوبی قرار دارم و نسبت به شروع اردوهای تیم ملی از زمین تا آسمان تفاوت کرده‌ام. در حال حاضر از لحاظ بدنی و فنی شرایط خوبی دارم و در بحث روحی و روانی نیز به خوبی روی خودم کار کردم. احساس می‌کنم در حال حاضر از همه لحاظ نسبت به مسابقات جهانی 2015 شرایط بهتری دارم و امیدوار هستم با این شرایط به نتایج خوبی دست پیدا کنم.

وی با تاکید بر مراحل سخت آمادگی خود عنوان کرد: با توجه به مصدومیتی که داشتیم برای حضور در مسابقات جهانی روسیه نسبت به دوره‌های گذشته شرایط سخت‌تری را پشت سر گذاشتم اما به هیچ عنوان این چیزها برایم مهم نبود، چون هدف بزرگی داشتم و با وجود اهدافی که ترسیم کرده بودم سختی راه را تحمل کردم. فکر می‌کنم تنها ورزشکاری هستم که برای حضور در سنگین وزن، حدود 23 کیلوگرم وزن کم کردم.

دارنده 5 نشان طلای مسابقات جهانی ووشو در خصوص کسب ششمین مدال جهانی خود گفت: به کسب مدال طلا امیدوار هستم اما از حالا نمی‌توانم بگویم چه مدالی را کسب خواهم کرد. قطعا تمام تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه انجام خواهم داد و امیدوارم بهترین عملکرد را داشته باشم.

قلی‌پور در خصوص رقبای خود اظهار داشت: فکر می کنم در 5 وزن اعزامی تیم ساندا به مسابقات جهانی، تنها در وزن من ورزشکار چینی حضور دارد. در کنار حریف چینی، کشور رومانی یکی از قهرمانان بزرگ K1 را به این مسابقات اعزام خواهد کرد و حریف مصری‌ام نیز سابقه کسب مدال طلای جهان را دارد.

وی درخصوص پیش‌بینی عملکرد تیم ملی ووشو خاطرنشان کرد : مطمئناً روس‌ها با توجه به میزبانی و حضور تماشاگران خود از لحاظ فنی، تکنیکی و تاکتیکی شرایط بهتری خواهند داشت. در همه رشته‌ها نیز همیشه اینگونه بوده که شرایط میزبانی تاثیرگذار بوده است اما فکر می‌کنم با همه این مسائل حداقل عنوان نایب قهرمانی جهان دوره گذشته خود را تکرار خواهیم کرد. من به این دوره نگاه ویژ‌ه‌ای دارم و فکر می‌کنم در ساندا نسبت به دوره‌ها گذشته  عملکرد بهتر و حتی باورنکردنی را رقم بزنیم.


منبع: تسنیم

 

 

کد مطلب: 34825

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر