در آینده خبرهای خوبی از من خواهید شنید

محمدی: مجبور شدم از المپیک بگذرم/ خیلی زود خودم را به حریفان می‌رسانم

دارنده مدال‌های نقره و برنز کشتی آزاد جهان گفت: در آینده خبرهای خوبی از من خواهید شنید. خیلی زود خودم را به حریفان می‌رسانم.

 محمدی: مجبور شدم از المپیک بگذرم/ خیلی زود خودم را به حریفان می‌رسانم

گیلان خبر: سید احمد محمدی درباره بازگشت مجددش به تشک کشتی بعد از مدت‌ها دوری از مسابقات گفت: بعد از جراحی زانو حدود 14 ماه از تشک کشتی دور بودم و اولین کشتی خودم را در لیگ برتر برای بیمه رازی گرفتم که خوشبختانه با پیروزی هم همراه بود.

وی ادامه داد: استارت کشتی خودم را از لیگ برتر زدم و روز به روز به شرایط آرمانی که خودم و مردم انتظار دارند نزدیک خواهم شد و اگر شایسته بودم و به دوبنده تیم ملی رسیدم تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا پرچم کشورم را در مسابقات جهانی و المپیک به اهتزاز درآورم.

محمدی در پاسخ به این سوال که آیا با توجه به دوری طولانی مدتش از شرایط مسابقه می‌تواند دوبنده تیم ملی را از رقیبانش پس بگیرد عنوان کرد: چند ماه قبل از المپیک رباط و مینیسک پایم پاره شد، به طوری‌که حتی راه رفتن هم برایم سخت بود و مجبور شدم از المپیک بگذرم تا مصدومیتم را مداوا کنم. البته این مصدومیت 14 ماهه من را خیلی از کشتی دور کرد.

دارنده مدال‌های نقره و برنز کشتی آزاد جهان گفت: در آینده خبرهای خوبی از من خواهید شنید. خیلی زود خودم را به حریفان می‌رسانم؛ زیاد دور نشدم و همین نزدیکی‌ها هستم.


منبع: فارس

 

کد مطلب: 35389

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر