سی‌و‌‌دومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران ـ آذربایجان(50)

مرحله پنجم تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری امروز برگزار می‌شود

مرحله پنجم تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران ـ آذربایجان امروز برگزار می‌شود‌.

مرحله پنجم تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری امروز برگزار می‌شود

گیلان خبر: سی‌و‌‌دومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران ـ آذربایجان از 16 مهر آغاز شده و مرحله نخست بین تبریز ـ ارومیه به مسافت 144 کیلومتر و مرحله دوم از ارومیه به منطقه آزاد ارس به مسافت 209 کیلومتر برگزار شده است.

مرحله سوم این رقابت‌ها نیز روز گذشته از جلفا آغاز و خط پایان مسابقه در تبریز و طول مسیر 155 کیلومتر بود و  مسیر مرحله چهارم 209 کیلومتر بین تبریز تا سرعین بود.

مرحله پنجم تور صبح امروز از سرعین به مقصد تبریز آغاز می‌شود. این مسیر با 191 کیلومتر طول دومین مسیر طولانی تور دوچرخه‌سواری امسال است.

دوچرخه‌سواران ‌در طول مسیر تبریز به سرعین 2 خط کوهستان و 2 خط امتیازی را پیشرو داشته و حداکثر ارتفاع این مرحله 2179 متر و حداقل 1575 متر است.

سی‌و‌دومین‌ دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری ایران – آذربایجان در 6 مرحله به مسافت 1010 کیلومتر با حضور 14 تیم داخلی و خارجی بین 3 استان آذربایجان‌شرقی، آذربایجان‌غربی و اردبیل برگزار می‌شود.

در پایان مرحله چهارم تیم شهرداری تبریز موفق شد به صدر مسابقات رسیده و پیشگامان کویر یزد و تارتلتو بلژیک در رده‌های دوم و سومی عملکرد تیمی تور هستند.

آخرین مرحله این مسابقات فردا به صورت تایم تریل تیمی در تبریز برگزار می‌شود تا پرونده سی‌و‌دومین دوره تور بین‌المللی دوچرخه‌سواری آذربایجان بسته شود.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 35788

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر