حکم کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود صادر شد

رضایی باید 50میلیون دریافتی‌اش از سپیدرود را برگرداند!

با حکم کمیته انضباطی باشگاه سپیدرود غلامرضا رضایی باید مبلغ دریافتی ابتدای فصل را به سپیدرود برگرداند.

رضایی باید 50میلیون دریافتی‌اش از سپیدرود را برگرداند!

گیلان خبر: غلامرضا رضایی چند هفته پیش به خاطر شعارهای هواداران سپیدرود تصمیم به ترک شهر رشت گرفت و دیگر در تمرینات این تیم شرکت نکرد.

بعد از این اتفاق میرشهاب مومنی در گفت‌و‌گو با فارس با ابراز گلایه از این بازیکن گفت: رضایی به قراردادش پایبند نبوده و حتی اگر به تمرینات هم برگردد ما دیگر او را نمی‌خواهیم. به همین دلیل بعد از اینکه مسئولان باشگاه سپیدرود غیبت‌های طولانی این بازیکن را غیر موجه قلمداد کردند نشستی را در قالب کمیته انضباطی برگزار و طی آن حکمی را در این خصوص صادر کردند.

میرشهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود در این باره به خبرنگار ما گفت:با حکم کمیته انضباطی این بازیکن باید تمامی مبلغی که ابتدای فصل از باشگاه دریافت کرده است را به باشگاه سپیدرود برگرداند. ما 50 میلیون تومان به وی پرداخت کردیم و یک فقره چک دست این بازیکن داریم که البته آن چک مشکل شماره حساب دارد و باید به باشگاه برگردانده شود. اگر رضایی این مبلغ را به باشگاه برنگرداند ما از او به فدراسیون شکایت می‌کنیم.

وی افزود: ما اصلا انتظار نداشتیم این بازیکن در حالی که با باشگاه قرارداد دارد به یکباره تمرینات را ترک کند. حتی اگر شرایط وی در رشت خوب نبود باید باشگاه را در جریان اقدامش قرار می‌داد.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36207

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر