خانواده بوکس این بار می‌خواهند با دید باز رای بدهند

مظاهری: بهتر است آقایان برنامه‌های خود را ارائه کنند

پر افتخارترین بوکسور تیم ملی ایران گفت: خانواده بوکس این بار می‌خواهد با دید باز رأی بدهند و بهتر است که همه آقایان برای اینکه بعدها با مشکل روبرو نشوند برنامه‌های خود را ارائه کنند.

مظاهری: بهتر است آقایان برنامه‌های خود را ارائه کنند

گیلان خبر: علی مظاهری در مورد ثبت نام کاندیداهای انتخابات ریاست فدراسیون بوکس، اظهارداشت: طبق آخرین خبرها ۱۰ نفر برای کسب کرسی ریاست فدراسیون بوکس ثبت نام کردند. به اعتقاد من ۳ تا ۴ نفر از نفراتی که برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده‌اند مهره‌های خوبی هستند. افشین داوری در این مدتی که به عنوان سرپرست فدراسیون آمده شاهد بودیم که برنامه‌های خوبی را در این مدت کوتاه داشته است. انتقاد شدیدی از او بود که چرا اردوهای تیم ملی را تعطیل کرده است و یکسری اتفاقات دیگر در فدراسیون رخ داده، اما از نظر من که یک ورزشی هستم تمام این کارها تصمیمات خوبی بوده است. وقتی ما در آن مقطع مسابقاتی را پیش رو نداشتیم،‌ دلیلی نداشت که اردوها را برگزار کنیم. 

کاپیتان سابق تیم ملی بوکس در ادامه صحبت‌های خود، عنوان کرد: زمانی که داوری سرپرستی فدراسیون را بر عهده گرفت شرایط برگزاری اردوها، خوابگاه و غذای ملی‌پوشان به هیچ عنوان مناسب نبود. در حال حاضر با توجه به تعطیلی اردوهای تیم ملی بوکسورها تشنه حضور در رینگ هستند و در این ۱۰ ماه باقیمانده تا بازی‌های آسیایی آنها به دنبال برگزاری مسابقات قهرمانی کشور هستند تا با حضور در مسابقات و انتخابی ها به لباس تیم ملی برسند.

مظاهری در ادامه صحبت‌های خود، خاطرنشان کرد: روح‌اله حسینی قهرمان خوبی بوده و در این مدت نیز نایب رئیس فدراسیون بوکس بوده است. برگزاری اردوهای تیم ملی نوجوانان و استارت فعالیت در این رشته در کارنامه حسینی است اما کم و کاست‌های زیادی در این برنامه وجود داشت. من به عنوان یک قهرمان از او گلایه دارم. حسین ثوری نیز یکی دیگر از گزینه‌ها است که او نیز جزء خانواده بوکس است. برنامه‌های خوبی در صحبت‌های او دیده می‌شود و امیدوارم بعد از رسیدن به کرسی ریاست فدراسیون برنامه‌هایش را به خوبی انجام داد.

کاپیتان سابق تیم ملی بوکس در مورد عملکرد قابل قبول کاراته و ووشو در دوران مدیریت بهزاد کتیرایی در این دو فدراسیون، گفت: کتیرایی در دوران ریاست خود در فدراسیون کاراته و ووشو کارهای بزرگی را انجام داده است. او زمانی که فدراسیون‌ها درگیر مشکلات مالی بودن اسپانسرهای بزرگی را به این دو فدراسیون آورد و کمک مالی زیادی به این فدراسیون‌ها کرد. او توانایی آوردن اسپانسر و پخش مستقیم را به این رشته دارد. همان طور که در ووشو و کاراته این کار را انجام داد. کتیرایی در مدتی که در فدراسیون کاراته فعالیت می‌کرد واقعاً کارنامه خوبی از خود به جای گذاشت، به اعتقاد من این ۴ گزینه می‌توانند به بوکس کمک کنند، البته آنهایی که جزء خانواده بوکس نیستند می‌توانند با مدیریت خود به این رشته کمک کنند.

مظاهری در مورد اینکه مدیریت در راس این فدراسیون مهم است و اگر کاندید‌ها جز خانواده بوکس هم نباشند می‌توانند با مدیریت کردن خانواده بوکس این رشته را به ساحل آرامش برسانند، گفت: احتمال دارد آنهایی که از جنس بوکس هستند با حضور خود در راس فدراسیون دوباره درگیر باند و باندبازی شوند اما آنهایی که جزء خانواده بوکس نیستند می‌توانند با مدیریت در رأس فدراسیون این خانواده را به ساحل آرامش برسانند. اگر نگاه کاندیدا این است که بیایند و بگویند بوکس پول ندارد و وزارت ورزش و جوانان به ما بودجه نمی‌دهد بهتر است نیایند. اینکه آنها بیایند و مثل گذشته مدام از شرایط بد اردوها، خوابگاه، غذا، و حقوق ملی‌پوشان گلایه کنند؛ بهتر است نیایند. خانواده بوکس این بار می‌خواهد با دید باز رأی بدهند و  بهتر است که همه آقایان برای اینکه بعدها با مشکل روبرو نشوند برنامه خود را ارائه کنند تا خانواده بوکس هم بهترین گزینه را انتخاب کنند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36317

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر