خونه به خونه با کمبود بازیکن مواجه است

نکونام: امیدوارم پوست اندازی در بخش مربیگری زودتر انجام شود

سرمربی تیم فوتبال خونه به خونه گفت: امیدوارم پوست اندازی در بخش مربیگری در ایران زودتر انجام شود.

 نکونام: امیدوارم پوست اندازی در بخش مربیگری زودتر انجام شود

گیلان خبر: جواد نکونام پس از برتری یک بر صفر مقابل آلومینیوم اراک در لیگ دسته اول اظهار داشت: می‌دانستیم که بازی سنگینی داریم، چون آلومینیوم فوتبال خوبی بازی می‌کند و تیم با کیفیتی است. با توجه به شرایط ارتفاعی که این شهر دارد و اینکه ما از سطح دریا می‌آییم، می دانستیم که این موضوع مشکلات خاص خودش را دارد. با تمرکز و برنامه برای این بازی آمدیم و فکر می‌کنم جدا از خواسته‌های فنی که بخصوص در نیمه اول برآورده شد، تیم‌مان بازی جان داری انجام داد.

وی در مورد داوری گفت: دو تا تیم معترض بودند به خصوص آلومینیوم. در صحنه‌ای هم که به پنالتی اعتراض شد من ندیدم، چون با بازیکن خودمان صحبت می‌کردم. اگر اتفاقی هم افتاده، همه چیز تمام شده است. سود و ضررش فایده ای ندارد.

سرمربی خونه به خونه در مورد اینکه فوتبال اراک را چطور دیدید، گفت: این دومین بار بود به اراک می‌امدم یک بار هم با استقلال آمده بودم. به نظرم با این پتانسیل و ورزشگاه و مردم علاقمندی که وجود دارد، امیدوارم موفق باشند و در لیگ برتر بازی کنند؛ با توجه به مردم خوب این شهر لیاقتش را دارند.

نکونام در مورد اینکه قبول دارید آلومینیوم در نیمه دوم بهتر از شما بازی کرد، گفت: آنها به بازی مستقیم روی آوردند و با توجه میانگین قدی که داشتند، می‌دانستیم این اتفاق می‌افتد و پیش بینی را داشتیم. بازی خوبی نه، اما وقتی با ارسال مستقیم بازی می‌کنید تیم ناخودآگاه عقب می‌نشیند. البته اگر بچه‌های ما در پاس‌های آخر دقت می‌کردند، می‌توانستیم در نیمه اول دو گل بزنیم. بچه های ما از جان مایه گذاشتند و لیاقت‌شان سه امتیاز بود.

وی در مورد شرایط خونه به خونه گفت: تیم را من نبسته و آماده نکرده‌ام، اما از آن روزی که آمدیم سعی کردیم بچه ها هر روز بهتر شوند و این پیشرفت قابل لمس است. اینکه در سال‌های قلب چه اتفاقی افتاده را من نمی‌دانم و چون پیگیری نمی کردم. اما در حال حاضر شرایط مان خوب است و تعامل خوبی با مدیدیریت داریم. بازی به بازی پیش  می‌رویم و به این فکر نمی‌کنیم که آخر فصل چه اتفاقی می‌افتد. 

سرمربی خونه به خونه ادامه داد: امیدوارم در نیم فصل دوم نفراتی که احتیاج داریم را جذب کنیم. همان طور که می‌دانید تیم را من نبستم و مربی‌ای که خودش نبندد، کارش در طول فصل سخت می‌شود. ما امروز دو بازیکن مصدوم خود را به اجبار بازی دادیم و با کمبود نفر مواجه هستیم. امیدوارم شرایط طوری شود که در هر بازی با نفرات کامل به میدان برویم.

وی در مورد اینکه آیا از مربی آلومینیوم شناخت داشتید یا خیر و اینکه اعتماد به مربیان جوان را چگونه ارزیابی می‌کنید، گفت: من او را نمی‌شناختم و اولین بار بود می‌دیدم. در مورد شخص صحبت نمی‌مکنم، اما امیدوارم همه مربیان به خصوص جوانترها موفق باشند، چون آینده مربیگری فوتبال کشور را آنها می‌سازند. اما در مورد فوتبال روز دنیا مانند لالیگا، بوندس لیگا و یا لیگ برتر انگلیس همه مربیان جوان جایگزین می‌شوند. اینها کار بیشتر را دوست دارند و امیدوارم زودتر در کشور ما هم این پوست اندازی صورت بگیرد و مربیانی که لیاقتش را دارند به حق‌شان برسند.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36599

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر