به درخواست کادر فنی قبلی بیشترین هزینه را برا ی مهاجمان کردیم، باید دو گل به پرسپولیس می‌زدیم

زمانی: شفر زمان می‌خواهد تا تفکرات قبلی را از تیم پاک کند

عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال گفت: شفر نیازمند زمان است و قطعاً مدتی طول می‌کشد تا وی تفکرات قبلی را از تیم پاک کند و نقطه نظرات تاکتیکی‌اش را به بازیکنان در زمین انتقال دهد.

 زمانی: شفر زمان می‌خواهد تا تفکرات قبلی را از تیم پاک کند

گیلان خبر: حسن زمانی عضو هیأت مدیره باشگاه استقلال در خصوص شکست آبی‌پوشان در دربی 85، صحبت‌های زیر را انجام داد.

شرایط مسابقه را چطور ارزیابی کردید؟

بازی خوبی بود و به نظرم استقلال 70 دقیقه روی دروازه حریف حمله می‌کرد اگر آن موقعیت دقایق ابتدایی مسابقه گل می‌شد تیم ما می‌توانست همان ابتدا به برتری برسد. اگر نظر من را می‌خواهید باید با اختلاف دو گل برنده می‌شدیم. 

اما به نظر می‌رسد هنوز شفر این تیم را به خوبی نشناخته و استقلال در دو بازی گذشته در لیگ فقط یک امتیاز کسب کرده است؟

زمانی می‌برد تا شفر تفکرات قبلی را در تیم پاک کند. او نیازمند زمان است و به نظر من مشخص شد ایده‌های خوبی دارد تیم ما در بازی دیروز خوب کار کرند و پرسپولیس فقط یک موقعیت پنالتی داشت آن هم تبدیل به گل شد به نظرم باید به شفر زمان داد تا این مربی آلمانی تفکراتش را در زمین به بازیکنان منتقل کرده و آنها را به مرحله اجرا برساند.

البته در این بین انتقاداتی زیادی هم به مهاجمان استقلال وارد است...

اتفاقاً بیشترین هزینه را امسال باشگاه استقلال برای مهاجمان تیم انجام داد،‌این موضوع شفاف است ولی در هر صورت سرمربی آلمانی استقلال هم تا نیم‌فصل زمان می‌خواهد تا یکسری تغییرات در تیم ایجاد کند. شما دیدید که تیم خوب بازی می‌کرد و حملات خوبی داشت اما اگر مهاجمان ما دقت می‌کردند شاید در بازی روز گذشته به گل می‌رسیدیم.

 با این صحبت‌ها به نظر می‌رسد شما به تیم امیدوار هستید؟

100 درصد من به شما قول می‌دهم تا هفته هفدهم استقلال در بین سه تیم اول جدول خواهد بود و خودش را به عنوان یک مدعی به همه نشان خواهد داد در این موضوع شک نکنید. ان‌شاءالله هواداران استقلال هم از تیم حمایت کنند و جاد دارد به خاطر حمایت بی‌شائبه آنها در بازی روز  گذشته از آنها تشکر کنم.

چرا مدتی نبودید و سکوت می‌کردید؟

خودم ترجیح داده بودم تا دربی مصاحبه نکنم در این بین شایعاتی مطرح شد اما بهتر به این حواشی توجه نکنید.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 36948

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر