تیم‌های شهرستانی باید پیگیری بیشتری در مورد حضور یار خارجی انجام دهند

حاتمی: کمیته داوران بسکتبال باید نظارت بیشتری روی عملکرد داورانش داشته باشد

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری تبریز گفت: مسابقه ای که آنقدر تکنیکال فول داشته، عادی نبوده و کمیته داوران باید نظارت بیشتری روی کار داوران خودد داشته باشد.

 حاتمی: کمیته داوران بسکتبال باید نظارت بیشتری روی عملکرد داورانش داشته باشد

گیلان خبر: مهران حاتمی در مورد شکست نزدیک شهرداری تبریز مقابل پتروشیمی در هفته هفتم لیگ برتر بسکتبال اظهار داشت: برای خوبی بود و  بچه‌ها ما تمام تلاش خود را در زمین انجام دادند و اگر در اواخر مسابقه اشتباه نداشتیم، اما می‌توانستیم برنده باشیم.

وی در مورد اینکه در این مسابقه 5 تکنیکال فول از سوی داوران اعلام شده است، گفت: به هرحال بازی ای که انقدر تکنیکال فول داشته عادی نبوده است. به نظر من کمیته داوران باید روی کار داوران خود بیشتر نظارت داشته باشد. داوران در بازی روز گذشته خیلی سختگیرانه قضاوت کردند و نمی‌دانیم از چه چیزهایی نگران بودند.

سرمربی شهرداری تبریز در مورد اینکه شاید حساسیت بازی روی کار داوران تاثیر داشته است، عنوان کرد: چرا باید حساس باشد، این مسابقه هم مانند سایر دیدارها معمولی بود.

حاتمی در مورد اینکه به نظر می‌رسد تیمش نسبت به ابتدای فصل شرایط بهتری را پیدا کرده است، گفت: همه تیم‌ها روز به روز بهتر می‌شوند و بازی‌ها نزدیک دنبال می‌شود، اما ما هنوز به شرایطی که می‌خواهیم نرسیده‌ایم.

وی در مورد اینکه چرا یار خارجی جدیدتان روز گذشته نتوانست بازی کند، گفت: هنوز رضایت نامه این بازیکن صادر نشده  و نمی‌دانم چرا فقط این اتفاق برای من می‌افتد. در ثامن مشهد هم که بودم کاری که در 15 دقیقه انجام می‌شود دو هفته طول کشید و اینجا هم 5، 6 روز زمان نیاز دارد. به نطرم تیم‌های شهرستانی باید پیگیری بیشتری در این زمینه انجام دهند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال در مورد اینکه چه زمانی تمرینات تیم ملی برای  انتخابی جام جهانی آغاز می‌شود، گفت: هنوز زمان خاصی را اعلام نکرده‌ایم. فرصت کمی برای تمرین و آماده سازی داریم و باید بلافاصله بعد از پایان نیم فصل کارمان را با نفراتی که مدنظرمان هستند، آغاز کنیم.


منبع: فارس

 

 

کد مطلب: 37489

ارسال نظر

پربازدیدها

انتخاب سردبیر